To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  • O zajęciach

Wspólnie z uczestnikami warsztatów opowiemy sobie o tym jak zdrowo pielęgnować skórę przy równoczesnym zadbaniu o dobro naszego środowiska. Dowiemy się jakie dobroczynne właściwości zyskujemy korzystając z naturalnych składników. Warsztaty pozwolą nam też nauczyć się jak mieszać ze sobą składniki aby odnieść nowe rezultaty w codziennej pielęgnacji każdego z nas.

  • Dla kogo?

Zajęcia są dla osób powyżej 15 lat. Zadbamy o to, aby każdy - niezależnie od stopnia zaawansowania - mógł wziąć udział w zajęciach.

  • Szczegóły dotyczące wejściówek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych obowiązują zapisy. Nie musisz drukować swojej wejściówki. Wystarczy zapisać się i przyjść na zajęcia.

  • Gdzie odbędą się zajęcia?

Zajęcia odbędą się w budynku Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Dworcowej 9 w Gdańsku.

  • Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Gdańskiego Archipelagu Kultury znajdują się dwa przystanku autobusowe: Rejtana (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232) oraz Gościnna (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232). Do Gdańskiego Archipelagu Kultury można też dotrzeć pociągami POLREGIO do stacji Gdańsk Orunia.8).

  • Kto poprowadzi zajęcia?

Pracownia MAMYWENE - siostry Żarkiewicz inspirujące do zmiany świata. Specjalizujemy się w działaniach ekologicznych i partycypacyjnych. Tworzą zaangażowane projekty i ciekawe warsztaty. Na co dzień dzielimy się wiedzą i pokazujemy, że "eko" nie znaczy trudno i nudno, a zero waste może być intrygującą przygodą. W naszej pracowni prowadzimy kameralne warsztaty, pracujemy z firmami, organizacjami i instytucjami pokazując naturalne alternatywy dla kosmetyków, środków czystości oraz inspirujemy do dawania rzeczom drugiego życia przez ich twórcze wykorzystanie i tworzenie ciekawych, użytecznych przedmiotów. Zwracamy uwagę na to, że negatywny wpływ na środowisko niesie w parze również negatywne oddziaływanie na życie i zdrowie człowieka

Zobacz również:

inne wydarzenia Gdańsk