To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka

dostępnych: 12

już niedostępne -

🔵 O zajęciach


Podczas warsztatów skupimy się nad organicznym i fizycznym charakterze ruchu. Dowiemy się jak zbudować siłę do wypracowania elementów tanecznych, by wykonywać je poprawnie. Posłuchamy swoich ciał i jego sugestii, dzięki czemu znajdziemy drogi rozwoju indywidualnej ruchowości. Połączymy to co w ruchu jest tańcu czy technika i emocje.


🔵 Dla kogo?


Zajęcia są dla osób powyżej 15 lat. Zadbamy o to, aby każdy - niezależnie od stopnia zaawansowania - mógł wziąć udział w zajęciach.🔵 Szczegóły dotyczące wejściówek


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych obowiązują zapisy. Nie musisz drukować swojej wejściówki. Wystarczy zapisać się i przyjść na zajęcia.🔵 Gdzie odbędą się zajęcia?


Zajęcia odbędą się w budynku Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Dworcowej 9 w Gdańsku.🔵 Jak dojadę?


Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Gdańskiego Archipelagu Kultury znajdują się dwa przystanku autobusowe: Rejtana (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232) oraz Gościnna (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232). Do Gdańskiego Archipelagu Kultury można też dotrzeć pociągami POLREGIO do stacji Gdańsk Orunia.


🔵 Kto poprowadzi zajęcia?


Anna Zglenicka - absolwentka Teatrologii (UG), studiowała też Taniec w kulturze fizycznej (AWF Poznań), oraz Intermedia (ASP Gdańsk). Oprócz tańca zajmuje się sztukami wizualnymi. Współzałożycielka trójmiejskiego kolektywu - teatru tańca HERTZ HAUS. Zdobywała umiejętności i wiedzę na warsztatach tańca współczesnego z takimi pedagogami jak: Anna Piotrowska, Eryk Makohon, Igor Podsiadły, Ira Nadia Kodiche, Rita Gobi, Patricia Apergi, Samuel Baxter. Poznawała także język ruchowy GAGA i repertuar Ohada Naharina w Tel Awiwie i Londynie. W 2021 roku w ramach Rezydencji Gdańskiego Festiwalu Tańca stworzyła duet z Magdaleną Kowalą pt. "Mirroring". Jej prace fotograficzne pojawiły się na wystawach w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, w Galerii OT RONDO Słupsk, czy na Międzynarodowym Festiwalu Fotografii Interphoto w Białymstoku.


Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Gdańsk