To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na szkolenie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Rozwój kariery zawodowej kobiet powracających na rynek pracy".

Powrót na rynek pracy po przerwie, niezależnie od jej powodów, stanowi wyzwanie dla wielu kobiet. Niemniej jednak, niezależnie od czasu nieobecności, posiadane umiejętności i doświadczenie są nadal aktualne i cenne. Aby pomóc kobietom przejść przez ten proces płynnie i z pewnością siebie, przygotowaliśmy specjalne szkolenie skupiające się na kluczowych aspektach, takich jak komunikacja, planowanie kariery, radzenie sobie z prokrastynacją, zarządzanie stresem oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu.

Umiejętności, które zdobędą uczestniczki:

  • Skuteczne techniki komunikacji i prezentowania swojego doświadczenia.
  • Tworzenie aktualnego planu kariery zawodowej, uwzględniającego przerwę.
  • Metody pokonywania barier i lęków związanych z powrotem do pracy.
  • Zarządzanie stresem i napięciem w nowym środowisku pracy.
  • Rozpoznawanie i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i zarządzania własną karierą zawodową.
  • Umiejętność identyfikacji i rozwijania kluczowych kompetencji.
  • Zrozumienie mechanizmów funkcjonowania w środowisku biznesowym, w tym wyzwań i barier związanych z płcią.
  • Techniki negocjacji i asertywności w kontekście budowania kariery.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Błądek - od 4 lat związana z organizacją Top Woman in Real Estate, gdzie jako mentorka wspiera młode kobiety i młode managerki w ich rozwoju zawodowym w branży nieruchomości. Ekspertka branży nieruchomości komercyjnych z 17-letnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie. Doświadczona w obszarze zarządzania wieżowcami biurowymi w różnych miastach Polski oraz w rozwoju biznesu. Obecnie specjalizuje się w aspektach ESG (działania środowiskowe, społeczne i ładu korporacyjnego w organizacjach), które stanowią czynniki pozafinansowej wyceny przedsiębiorstwa. Jest członkinią prestiżowych organizacji CCIM oraz PLGBC. Jako wieloletnia zawodniczka i kapitan Narodowej Reprezentacji Siatkówki kobiet stawia na budowanie zespołów i siłę współpracy. Pracuje jako konsultant, trener i coach kadry menedżerskiej. Prezes Zarządu Fundacji Człowiek Może.

Klauzula informacyjna RODO

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Piaseczno