To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się na spotkanie
już niedostępne -

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza mieszkańców gminy Piaseczno, w szczególności:

  • przedsiębiorców i przedstawicieli firm oraz osoby planujące otwarcie własnego biznesu
  • przedstawicieli instytucji i pracowników sektora publicznego
  • przedstawicieli organizacji pozarządowych

na spotkanie networkingowe z cyklu "Piaseczyńskie integracje", które odbędzie się we wtorek, 5 grudnia 2023 r.

Celem networkingu jest szybkie i efektywne nawiązanie relacji profesjonalnych przez uczestników.

Gościem specjalnym spotkania będzie Magdalena Błądek - doświadczona ekspertka nieruchomości komercyjnych oraz specjalistka w zakresie ESG, czyli pozafinansowych czynników oceny przedsiębiorstw związanych z oddziaływaniem na środowisko, aspektami społecznymi oraz ładem korporacyjnym. Jako Dyrektorka ds. Rozwoju Biznesu z 17-letnim stażem na rynku nieruchomości komercyjnych, Magdalena jest ekspertem w identyfikacji nowych możliwości biznesowych oraz pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z kluczowymi partnerami. Odpowiada także za wdrożenie strategii ESG, która jest kluczowym elementem w realizacji celów spółki. W swojej organizacji jest liderką w zakresie wprowadzania i realizacji inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem, łącząc wiedzę ekspercką z globalnymi trendami w branży. Jest członkinią prestiżowych organizacji, jak CCIM i PLGBC, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój branży. Prywatnie pełni funkcję Prezeski Fundacji Człowiek Może, angażując się w działania dobroczynne na rzecz dzieci, osób planujących powrót na rynek pracy, seniorów i cudzoziemców. Swoją pasję do mentorowania realizuje pomagając rozwijać potencjał młodych talentów m.in. w stowarzyszeniu Top Woman in Real Estate. Magdalena to także osoba o bogatej osobowości; miłośniczka podróży i aktywności fizycznej, co pokazuje, że sukces zawodowy może iść w parze z pasjami i zdrowym stylem życia. Jej prelekcja będzie nie tylko okazją do poznania aktualnych trendów ESG i strategii biznesowych, ale również szansą na inspirującą wymianę doświadczeń. Wydarzenie z pewnością wzbogaci zarówno właścicieli małych firm, pracowników dużych korporacji, jak i osoby z sektora publicznego czy fundacji, dostarczając wartościowych praktyk biznesowych i wizji odpowiedzialnego liderstwa. 

Nie przegap szansy na rozwijanie swojej sieci kontaktów biznesowych z jedną z ciekawych postaci w branży nieruchomości komercyjnych.

Spotkanie będzie moderowane przez Marcina Babiaka — eksperta przywództwa, zarządzania oraz transformacji kulturowej i cyfrowej, trenera-praktyka, mentora i konsultanta,który ułatwi poznawanie się i odnajdywanie osób o zbieżnych potrzebach profesjonalnych.

Klauzula informacyjna RODO

Zobacz również:

inne wydarzenia Piaseczno