"W ZGODZIE ZE SOBĄ" - SPOTKANIE W KOBIECYM KRĘGU

16 Lipca 2022, 10:00-16:00 (Sobota)

Kiełczewice Górne 109,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET NA KOBIECY KRĄG
Wyprzedane 300,00 zł Wyprzedane

Kobiece wsparcie <3

Chcemy się nim podzielić.

Z ogromną przyjemnością i ekscytacją, zapraszamy Cię na kobiece spotkanie w kręgu do wsi Kiełczewice Górne pod Lublinem.


Spotkamy się 16.07. a spotkanie potrwa od godziny 10:00 do 16:00.
Na nasze kobiece spotkanie zapraszamy Cię do uroczego siedliska wśród pól i łąk, w podlubelskiej wsi Kiełczewice, pod numerem 109.
Usiądziemy na miękkich dywanach i poduchach, w stareńkiej stodole, której drzwi otwierają się na oścież, by odsłonić widok na cudowną naturę.
Otulą nas zapachy lipcowych kwiatów i ziół. Będziemy słuchać dźwięków zmęczonych upałem świerszczy.
A gdy zgłodniejemy, spotkamy się pod 150 letnią lipą, przy której ustawione będą stoły, a na nich pyszności, które dla Ciebie ugotujemy.

Każda z nas chciałaby podzielić się kawałkiem siebie i opowiedzieć o swoich doświadczeniach, które mamy nadzieję okażą się dla Ciebie inspirujące i wspierające.

Basia Szmydt opowie o życiowym wypaleniu i o zagrożeniach z niego wynikających. O tym czym jest życiowa energia, co ją ładuje, a co kompletnie rozładowuje. O tym jaką krzywdę sobie robimy odkładając siebie i swoje potrzeby na ciągłe jutro. 

Agnieszka Korżan porozmawia z nami o tym jak bardzo jesteśmy połączone z kobietami ze swojego rodu, jak wiele mamy wgranych alertów, przekonań przekazywanych z pokolenia na pokolenie i jak my możemy wyznaczyć temu granice i uwolnić kolejne pokolenia od wielu schematów.

Kasia Bujakiewicz opowie o tym jak pozostać w zgodzie ze swoimi wartościami i ze sobą w świecie, w którym śledzony jest twój każdy ruch, a ty jesteś pod nieustanną oceną.
O tym jak dojrzewa kobieta z każdym rokiem, jeśli tylko otworzy się na zmiany.

Sylwia Lasok muzykoterapeutka, zaprosi nas do kręgu, w którym każda z nas będzie częścią rytmu granego na bębnach djembe. To nie jest istotne czy kiedykolwiek grałaś na instrumencie - skoro Twoje serce bije - już jesteś w rytmie. Niech energia naszej kobiecości wybrzmi, prawdziwie i od serca.

Chciałybyśmy, aby to był dzień, podczas którego odpoczniesz na łonie natury, zjesz pyszne rzeczy, ale przede wszystkim, podczas którego poczujesz z całą mocą siłę kobiecego kręgu.

Na miejscu znajdziesz wiele miejsc parkingowych i toaletę.

Nie możemy się Ciebie doczekać!

Do zobaczenia <3

Basia, Aga, Kasia i Sylwia :)

Zobacz również:

konferencje