Odzieżowy Pchli Targ

15 Października 2022, 12:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  rezerwacja miejsca 1,5/1m
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Impreza podczas, której spieniężysz swoją szafę i pozbędziesz się odzieży, która niepotrzebnie zajmuje Ci w niej miejsce. To również świetna okazja do obkupienia się w fajne ciuchy za przysłowiowe grosze i poznania innych fajnych babek z okolicy.  Impreza w duchu ekologii, kobiecej energii - nadamy drugie życie zalegającym w szafach ubraniom. Podczas akcji będzie można wziąć udział w warsztatach Refashion, na których pokażemy jak nadać swoim ciuchom nowego stylu, jak je przerobić, przyozdobić tak, aby narodziły się na nowo!

Udział w akcji jest bezpłatny. Rezerwacja dotyczy rezerwacji 1 miejsca o powierzchni 1,5 na/1m. 

Uwaga! Pierwszym dwudziestu osobom użyczymy bezpłatnie stojaka na ubrania. Ilość stojaków jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dokonać jego rezerwacji, należy jak najszybciej nas o tym poinformować  - mailowo pod adresem: [email protected]

Informacje organizacyjne: aby rozstawić swoje stoisko, należy przybyć na miejsce akcji, czyli do CH Auchan Hetmańska (w okolice sklepu Douglas i Diverse) między godz. 10.30, a 11.30  O godz. 12.00 wszystkie stoiska muszą być w pełni gotowe na sprzedaż. Po zakończeniu akcji, a więc o godz. 17.00 prosimy o zwrot wypożyczonych stojaków na ubrania. Na demontaż swojego stoiska masz ok. pół godziny.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia.

Masz więcej pytań? Dzwoń pod numer: 535 434 348

Do zobaczenia :)

Zobacz również:

inne wydarzenia Białystok