Babskie Sprawy - wietrzenie szaf

20 Lipca 2024, 11:00-16:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Babskie Sprawy - wietrzenie szaf
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Impreza podczas, której spieniężysz swoją szafę i pozbędziesz się odzieży, która niepotrzebnie zajmuje Ci w niej miejsce. To również świetna okazja do obkupienia się w fajne ciuchy za przysłowiowe grosze i poznania innych fajnych babek z okolicy. Impreza w duchu ekologii, kobiecej energii - nadamy drugie życie zalegającym w szafach ubraniom. Podczas akcji będzie można skorzysta z bezpłatnych porad stylistki oraz wizażu.

Udział w akcji jest bezpłatny. Rezerwacja dotyczy rezerwacji 1 miejsca o powierzchni 1,5 na/1m.

Uwaga! Pierwszym dwudziestu osobom użyczymy bezpłatnie stojaka na ubrania. Ilość stojaków jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dokonać jego rezerwacji, należy jak najszybciej nas o tym poinformować - mailowo pod adresem: [email protected]. W tytule maila proszę wpisać: stojak Bydgoszc.

Informacje organizacyjne: aby rozstawić swoje stoisko, należy przybyć na miejsce akcji, czyli do CH Auchan Bydgoszcz między godz. 9.30 a 10.30. O godz. 11.00 wszystkie stoiska muszą być w pełni gotowe na sprzedaż. Po zakończeniu akcji, a więc o godz. 16.00 prosimy o zwrot wypożyczonych stojaków na ubrania. Na demontaż swojego stoiska masz ok. pół godziny.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia.

Masz więcej pytań? Dzwoń pod numer: 516 166 636

Zobacz również:

inne wydarzenia Bydgoszcz