To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  ODKRYJ SWOJĄ MOC - WARSZAWA
już niedostępne 150,00 zł -
Zapraszamy na inspirujące spotkanie

Akademii Pozytywnych Kobiet


Zapraszamy Was Kochane Dziewczyny na pierwsze spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet z cyklu "ODKRYJ SWOJĄ MOC", które odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal, przy ul. Foksal 3/5. 

Jak zwykle spędzicie z nami wspaniały czas. Obiecujemy dawkę porządnej wiedzy, ciekawe wystąpienia, inspirujące rozmowy i dużo dobrej energii. A także upominki, konkursy, wspólne zdjęcia.

Naszymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety:

Alina Adamowicz @alka_positive - założycielka Akademii, terapeutka i mentorka kobiet, wykładowca akademicki, autorka i współautorka bestsellerowych poradników "Jak uciszyć krytyka wewnętrznego i uwierzyć w siebie", "Superzwiązek", "Nigdy nie wstydź się siebie"

Karolina Nowakowska - aktorka teatralna i filmowa. Związana z warszawskim teatrem Komedia. Doktor Irmina z serialu "Klan". Life coach. Trenerka zmiany i wystąpień publicznych. Autorka inspirującego e-booka "Jak zmienić swoje życie".

Paulina Czepielewicz - podróżniczka, pasjonatka mody, właścicielka marki Gundolls. Rozmówczyni w książce "Nigdy nie wstydź się siebie".Prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na IG @paulinye.

Ola Żelazo - dyplomowana instruktorka fitnessu, pilatesu i kulturystyki. Nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Autorka książek "Bądż fit z Olą Żelazo", "Jak zmobilizować się do aktywności. Przewodnik motywacyjny w wersji praktycznej". Prowadzi na YouTubie popularny kanał fitness.

Marzena Myszkowska - autorka książki "Czarne Szpilki" i autorskiego projektu "Lifecoaching bez barier". Mieszka od kilku lat na Krecie, które to miejsce pięknie opisuje w swojej książce. To przykład osoby, która zdecydowała się na realizowanie swoich marzeń, zrezygnowała z kariery w korporacji i przeprowadziła się na swoją ukochaną wyspę. 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie aktorka, prezenterka Anna Nowak-Ibisz, gospodyni kultowego programu "Pani Gadżet" w TVN Style.

Spotkanie poprowadzą: Alina Adamowicz @alka_positive oraz Karolina Nowakowska.


Co będzie?

11.00 - STRATUJEMY!

Pozytywny warsztat rozwojowy, którego potrzebuje każda kobieta "PROGRAM FLOW - TY zasługujesz na dobre życie" z Alką Positive.

Motywujący wywiad z gościem specjalnym Anną Nowak-Ibisz.

Panel dyskusyjny "Odkryj swoją wewnętrzną siłą" z liderką Akademii Pauliną Czepielewicz.

Czas z Olą Żelazo "Jak odnaleźć spokój wewnętrzny".

Inspirujący wykład Karoliny Nowakowskiej "Jak zmienić swoje życie".

Wystąpienie kosmetolog Justyny Kochowicz z firmy Slavia Cosmetics - "Świadoma pielęgnacja twarzy w drodze do piękna".

W połowie spotkania przerwa na serwis kawowy, w tym wspaniałą herbatę Adalbert"s.

16:00 - ZAKOŃCZENIE


Korzyści z naszych warsztatów i wystąpień:

Uczestniczki zdobędą użyteczną wiedzę jak odnajdywać równowagę w życiu. Zainspirują się do rozwijania nowych umiejętności, dzięki którym wzmocnią pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz zaczną zmieniać swoje życie na lepsze. Wszystkie kobiety otrzymają solidną dawkę pozytywnej energii!


Szczególne podziękowania dla naszych PARTNERÓW:

ADALBERT's Tea / @adalbertstea

Estell / @klinikaestell

Slavia Cosmetics / @slaviacosmetics

ISLA / @isla_polska


Czekamy na Was! 

Zarezerwuj miejsce i dołącz do naszego spotkania!

Data: 28 stycznia 2023 (sobota), godz. 11.00 - 16.00

Miejsce: Centrum Prasowe Foksal, ul. Foksal 3/5, Warszawa

Wstęp: 150 zł

*liczba miejsc ograniczona

Dla uczestniczek mamy wiele NIESPODZIANEK :)

Czekamy na Was! Do zobaczenia. :) 

Zobacz również:

konferencje wydarzenia 00-366 Warszawa