To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 250,00 zł -

W wiosennym nastroju zapraszamy Cię na szczególne wydarzenie dla kobiet🏵️🏵️🏵️💚💚"Odkryj siebie na wiosnę" 💚💚💚🏵️🏵️🏵️To spotkanie świadomych kobiet, podczas którego spróbujemy posłuchać swojej intuicji, by odkryć w sobie nowe pokłady kreatywności. Zadbamy również o swoje zdrowie, zdobywając wiedzę o zdrowej żywności ekologicznej. W ciągu pięciu godzin warsztatów nasze ekspertki udzielą cennych wskazówek jak zadbać o ciało, duszę i osiągnąć harmonię ciała i wnętrza, by z tegoroczną wiosną odrodzić się wraz z otaczającą nas wiosną.🏵️Co w programie?🏵️🎨 

Warsztat "Wstęp do Vedic Art" Prowadząca: Joanna Janowicz
"Zapraszam Cię na warsztat Wstęp do Vedic Art, gdzie poprzez malowanie intuicyjne spojrzysz na nowo w siebie, na swoje życie i prawdziwe potrzeby. Gdy malujesz z serca, niczego nie musisz umieć. Tworzysz swoje dzieło. Piękno Twojego wnętrza, obraz, w którym możesz przejrzeć się, jak w lustrze.
Poza swoim wnętrzem, poza głębokim wglądem w siebie i swoje potrzeby - nie znajdziesz ukojenia. Potrzebujesz wyrozumiałości dla siebie, by dostrzec nieprawdę, w którą uwierzyłaś. Potrzebujesz odwagi, by pójść za swoim głosem. Gdy wyjdziesz poza ramy logiki i pozwolisz sobie pójść w przestrzeń nieograniczonych możliwości - uwierzysz w siebie, zaufasz sobie i zmieni się świat, bo Ty się zmienisz. Ten warsztat to pierwszy krok, by:
- podążać za nieomylną intuicją
- zauważyć, że zasługujesz
- pożegnać lęki
- spojrzeć na siebie z czułością i utulić wewnętrzne dziecko
- poczuć na czym polega różnica w słuchaniu siebie, a słuchaniu tego, co ma do powiedzenia Twoja dusza Doświadczysz działania 3 pierwszych z 17 zasad Vedic Art, które reprezentując wedyjską wiedzę, nigdy i nigdzie nie były publikowane w tej postaci. Doświadczając artystycznych praktyk oraz malowania intuicyjnego, otwierasz swoje serce, a Twoja świadomość przemieszcza się z poziomu umysłu na poziom miłości. Do siebie i do świata."🎨 Vedic Art, praktykowane na całym świecie, docenione przez ponad milion szwedzkich uczestników, w tym Rodzinę Królewską, jest jedną z najbardziej efektywnych i łagodnych metod. Pozwala na rozwiązanie wielu potrzeb natury psychicznej przez głębokie wsparcie w kreowaniu dobrostanu, kończąc na rozwoju potencjału i wzmocnieniu wiary w siebie.

Kto Cię poprowadzi?
Joanna Janowicz - doradca o trener biznesu mental & soul health w zakresie zdrowia psychicznego. Jako artystka i certyfikowany nauczyciel VEDIC ART pomaga ludziom wejść na wyższy poziom życia poprzez pracę ze sztuką. Rozwija firmy wdrażając rezyliencję - umiejętność radzenia sobie z trudnościami i bycie otwartym na nowe możliwości oraz poprzez malowanie intuicyjne i arteterapię. Wykłada na Executive MBA w Collegium Da Vinci. Jest autorką książki "Być Sobą. Żyć tak, by niczego nie żałować". Jej prace malarskie znajdują się w kolekcjach w Polsce i w Hiszpanii.
joannajanowicz.com🌿

💎"Terapia częstotliwościami - wsparcie dla człowieka XXI wieku - prelekcja.
💎Kto Cię poprowadzi?
💎Dobrosława Kwiatkowska - absolwentka psychosomatyki i somatopsychologii, germanistyki, public relations i studiów _Healing Medicine_ (Niemcy). Certyfikowana terapeutka medycyny informacyjnej i energetycznej (TimeWaver i Healy). Jedyna terapeutka z Polski wykładająca w międzynarodowej TimeWaver Academy, gdzie uczy lekarzy i terapeutów z całego świata. Prelegentka na konferencjach medycyny komplementarnej w kraju i za granicą. Prowadzi gabinet Healing Fields w Poznaniu, gdzie towarzyszy ludziom w odzyskaniu równowagi na każdej płaszczyźnie. Honorowa członkini zarządu niemieckiego towarzystwa medycyny energetycznej DGEIM oraz założycielka i prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Informacyjnej i Energetycznej PTMIE a także organizatorka międzynarodowych konferencji o tej tematyce w Polsce. Autorka książki pt. Medycyna informacyjna i energetyczna. Zaproszenie do wielowymiarowego postrzegania człowieka.
healingfields.pl

🤌 "Mudry - terapeutyczna joga dłoni"🤌 - warsztat. Prowadząca: Anna Pełczyńska-Kuntze🤌

Kto Cię poprowadzi?
Anna Pełczyńska-Kuntze to zaangażowana propagatorka profilaktyki zdrowia. Prowadzi wykłady i szkolenia w tym temacie na Youtube, Facebook: Grupa: Deacid - zdrowy styl życia. Z wykształcenia technolog żywności. Zdobytą wiedzę uzupełniła kończąc Studium Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, co pomaga jej w rozumieniu wszystkich praw natury, które rządzą naszym zdrowiem. Od tego też zaczęła się jej fascynacja różnymi naturalnymi metodami utrzymywania zdrowia i przywracania go. Wprowadza je w życie swojej rodziny i klientów zainteresowanych naturalną drogą ku zdrowiu. Ta droga zaprowadziła ją do korzeni wszystkich naszych dolegliwości, czyli do pracy z emocjami. Jest certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania. W pracy z klientami stosuje również neurografikę, która pomaga dotrzeć do podświadomości i z tego poziomu wpływa na zmianę naszych głęboko zakorzenionych przekonań. Zwieńczeniem jej działań jest masaż energetyczny Bars, który usuwa stare programy i schematy.🤌Motto Ani: ŁATWIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ.

🏵️🏵️🏵️➡ Co zyskasz? 

Oprócz bezcennej wiedzy, odkrycia siebie na nowo i świetnej atmosfery, każda z uczestniczek:
• stworzy swoje pierwsze dzieło Vedic Art,
• otrzyma najnowsze wydanie magazynu Moja Harmonii Życia,
• Uwaga! Mamy świetną wiadomość dla uczestniczek naszego wydarzenia ❤❤❤ Przewidujemy wartościowe prezenty-niespodzianki, o czym będziemy na bieżąco informować na stronie wydarzenia i na stronie Moja Harmonia Życia -magazyn.🎁

🥗O przepyszny, zdrowy poczęstunek zadba biore.com.pl ❤

😊➡ Gdzie Cię zaprosimy?

Czarny Domek w Ogrodzie Szeląg ul. Ugory 97, 61-001 Poznań

@ogrodszelag

Zobacz również:

szkolenia Joga Medycyna alternatywna Warsztaty wydarzenia 61-001 Poznań