PRAWA AUTORSKIE W NGO

25 Kwietnia 2023, 17:00-19:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bezpłatne szkolenie prawne z zakresu praw autorskich w NGO. PRAWA AUTORSKIE W NGO

Bezpłatne szkolenie prawne z zakresu praw autorskich w NGO.

już niedostępne -

Nazywam się Kamila Korab i jestem adwokatem. Prowadzę własną Kancelarię Adwokacką w Rzeszowie. Moja praca zawodowa opiera się przede wszystkim na obsłudze prawnej organizacji pozarządowych. Wiem zatem jak od środka funkcjonują organizacje trzeciego sektora oraz znam problemy, z którymi muszą się mierzyć na co dzień.

W ramach działalności zawodowej prowadzę ponadto szkolenia prawne. Pracując przez lata w telewizji jako dziennikarka i prezenterka w TVP 3 Rzeszów, zdobyłam niezbędne umiejętności do przekazywania w przystępny sposób wiedzy na konkretny temat, którą potrafię wykładać konkretnej grupie docelowej.

W odpowiedzi na oczekiwania NGO, po raz kolejny we współpracy z Urban Lab Rzeszów postanowiłam zorganizować bezpłatne szkolenie prawne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, zainteresowanych tematyką praw autorskich w organizacjach pozarządowych. Wiem, że te zagadnienia bywają problematyczne i nie są oczywiste.

Czym są autorskie prawa osobiste i majątkowe? Co to jest prawo cytatu? Czym jest domena publiczna? Czym charakteryzują się umowy dotyczące praw autorskich? Jakie są najczęstsze błędy z zakresu praw autorskich? Jak należycie zabezpieczyć utwory powstałe w ramach NGO? 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, będzie można uzyskać podczas bezpłatnego szkolenia, które odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. (wtorek) w godzinach od 17.00 do 19.00 w Urban Lab Rzeszów przy ul. 3-go Maja 13 w Rzeszowie. Podczas wydarzenia przewidziana jest także przerwa kawowa, w trakcie której będzie czas na rozmowy w kuluarach.

Plan wydarzenia:

17:00 - powitanie Uczestników szkolenia

17:05 - pierwsza część szkolenia

17.55 - przerwa kawowa

18.15 - druga część szkolenia

19.00 - zakończenie szkolenia

Jeśli ta tematyka Cię interesuje, nie zwlekaj zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Do zobaczenia we wtorek - 25 kwietnia 2023 r. w Urban Lab.

Adwokat Kamila Korab

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Rzeszów