Wieczór Rekrutera i gala Perły HR

16 Listopada 2023, 19:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wieczór Rekrutera to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdego specjalisty z branży rekrutacyjnej w Polsce. Wieczór Rekrutera 2023

Wieczór Rekrutera to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdego specjalisty z branży rekrutacyjnej w Polsce.

już niedostępne 49,20 zł -

📣🌟 WIECZÓR REKRUTERA POWRACA 🌟 📣🌟


Przygotujcie się na najlepsze wydarzenie branży HR i Rekrutacji w Polsce!
Już po raz trzynasty organizujemy dla całej branży rekrutacyjnej i HR jedno z najważniejszych wydarzeń networkingowych w Polsce - Wieczór Rekrutera. Tym razem spotykamy się w Klubie Opera przy Placu Teatralnym 1 w Warszawie, aby poznać najlepszy zespół i rekruterów w Polsce, wyłonionych w konkursie Perły HR 2023.


Wieczór Rekrutera to wydarzenie, którego celem jest ukazanie potencjału branży rekrutacyjnej oraz integracja i promowanie dobrych praktyk w biznesie. Nieskrępowane dyskusje w wyjątkowej atmosferze lokalu to doskonała okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów, poszerzania sieci kontaktów. a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne.
W trakcie tego wydarzenia zaplanowana jest uroczysta ceremonia wręczenia nagród Pereł HR, które są pierwszym tego rodzaju konkursem w Polsce skierowanym do profesjonalistów i firm zajmujących się świadczeniem różnorodnych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Perły HR to ważna inicjatywa na polskim rynku pracy. Ideą Konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. Będziemy poszukiwać wartościowych osób, dbających na co dzień o dobry wizerunek i rozwój branży. W Konkursie mogą wziąć udział osoby z agencji rekrutacji, doradztwa personalnego, outsourcingu oraz pracownicy działów rekrutacji (in-house rekruterzy).
Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

🏆 Zespół Rekrutacji Wewnętrznej Roku
🏆 Freelance Rekruter Roku
🏆 In-house Rekruter Roku
🏆 Rekruter Agencyjny Roku


Laureaci Pereł HR, otrzymają nie tylko prestiżowe statuetki Pereł HR, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez naszych Sponsorów i Partnerów Wieczoru Rekrutera.Po uroczystym rozdaniu nagród, czeka na Was słynne afterparty integrujące całą branżę! 🎉 💃🕺Prosimy wszystkich Państwa o przybycie wraz ze swoimi wizytówkami - będziemy mieć ogromną przyjemność rozlosować nagrody ufundowane przez Sponsorów i Partnerów Wieczoru Rekrutera.
Zachęcamy również do skontaktowania się z nami, w celu omówienia szczegółów oraz możliwości promocji podczas nadchodzącego Wieczoru Rekrutera 2023.


📩 Kontakt: [email protected] Honorowy nad wydarzeniem objęło Polskie Forum HR. (https://www.facebook.com/PolskieForumHR)
Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej wydarzenia (https://www.wr.perlyhr.com/), strony internetowej Magazynu Rekruter (https://www.magazynrekruter.pl/), fanpage'a Rekrutera na Facebooku (https://www.facebook.com/MagazynRekruter) oraz dołączania do wydarzenia na Facebooku.
Dołącz do nas i weź udział w Wieczorze Rekrutera 2023 - wydarzeniu, które otworzy przed Tobą nowe horyzonty! ✨


PROGRAM:
19:00 - Rejestracja uczestników
19:45 - Uroczyste rozpoczęcie Gali
20:00 - Wystąpienie Sponsora: Tal Sharon, Partnerships Director w Ubeya

20:10 - Wystąpienie Dominika Sepiół, Projektantka Kariery w Zapytajrekrutera.pl

20:20 - Wystąpienie Agnieszki Myśliwczyk, Co-Founder&CEO w CandidFuture

20:30 - Przerwa networkingowa

20:50 - Wręczenie nagród w konkursie Perły HR

  • Freelance Rekruter Roku
  • Zespół Rekrutacji Wewnętrznej Roku

21:10 - Przerwa networkingowa

21:30 - Wręczenie nagród w konkursie Perły HR

  • In-House Rekruter Roku
  • Rekruter Agencyjny Roku

22:00 - Loteria wizytówkowa
P.S.: NIE ZAPOMNIJCIE ZABRAĆ SWOICH 😉
22:15 - Konkurs #KochamSkakać


💃🤵 DRESS CODE: Cocktail


Rozstrzygnięcie konkursu Perły HR, sporo atrakcji i super zabawa - tak będzie wyglądać gala Wieczoru Rekrutera!

Nie może Was tam zabraknąć!!

Zobacz również:

imprezy HR Rekrutacja wydarzenia Warszawa