To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 149,00 zł -

Wygląd zewnętrzny ma niemały wpływ na nasze samopoczucie, pewność siebie i postrzeganie naszej osoby przez innych ludzi, i nie chodzi tu tylko o ubiór! Twarz odzwierciedla nasze emocje, usposobienie i nastawienie do odbiorcy, zajmuje znaczącą część "pierwszego wrażenia". Uśmiech przykuwa wzrok, często patrzymy sobie w oczy, a z bliska widać więcej!


Zapraszamy na pokaz oraz wykład dotyczący wpływu makijażu na to, jak się czujemy, gdy jesteśmy pomalowane, i jak odbiera nas otoczenie.


  • Czy no make-up będzie wiodącym trendem w przyszłości? Jakie kosmetyki powinniśmy mieć inwestując w swój wygląd, a jakie to czysty marketing koncernów kosmetycznych? 
  • Popularne zamienniki produktów luksusowych - czy warto oszczędzać na własnej twarzy?
  • Pielęgnacja skóry- klucz do sukcesu dobrego make-upu
  • Triki makijażystów, o których być może nie wiedziałaś
  • Sesja Q&A (10-15 min)Parę słów od naszej prowadzącej:

Witaj w moim świecie! 

Nazywam się Monika Kubiak - Półrolniczak i jestem wizażystką oraz charakteryzatorką telewizyjną z ponad 25 letnim stażem zawodowym. Jestem tu dla Was, aby pomóc Wam wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdej z Was.


W codziennej pracy dużą uwagę przywiązuję do jakości wykonywanych przeze mnie usług oraz dbam o Wasz komfort wizerunkowy.

Dlatego cieszę się zaufaniem wielu gwiazd, celebrytów, ludzi biznesu i sztuki.

Moją pasją jest dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.


Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu makijażu dziennego i wieczorowego. Jako mistrz wizażu przygotowuję również przyszłych wizażystów do wykonywania tego pięknego zawodu.

Ukończyłam liczne kursy makijażu profesjonalnego w kraju i za granicą w tym: telewizyjnego, fotograficznego, stylizacji fryzur i charakteryzacji. Wykonuję trwałe makijaże ślubne, okolicznościowe i do sesji foto oraz nagrań video.


Wraz z moim zespołem makijażystek obsługuję duże eventy oraz imprezy firmowe (Festiwal Filmowy w Cannes, Impact'23, WOŚP)


Pracuję na kosmetykach t.j. Estee Lauder, Mac, Smashbox, Bobi Brown, Kryolan, Mesuda i wielu innych sprawdzonych, profesjonalnych markach.


Zapraszam Was do mojego świata makijażu!

Do zobaczenia!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Poznań