To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 149,00 zł -

Odnajdź swój styl i stwórz garderobę idealną!

Codziennie rano borykasz się z problem co na siebie włożyć? Pokażę Ci kroki do zbudowania stylu spójnego z Twoją osobowością i stylem życia oraz jak stworzyć garderobę idealną. Podczas spotkania dowiesz się, jak efektywnie robić zakupy, a także czego unikać, aby Twoja garderoba nie pękała w szwach.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztacie?

  • Odkryjesz swój styl
  • Nauczysz się go podkreślać
  • Nauczysz się przygotowywać do zakupów, aby były bardziej przemyślane i świadome
  • Poznasz sposób na garderobę idealną

Spotkanie z profesjonalną stylistką Moniką Sekułą:

"Mocno wierzę w to, że w modzie, tak jak i w życiu, najważniejsza jest autentyczność. Dobry wygląd może nas skutecznie wzmacniać w osiąganiu celów i sukcesów, poprawiać samopoczucie. To, co mamy na sobie nie tylko wpływa na to, jak postrzegają nas inni, ale przede wszystkim na to, jak my odbieramy siebie.

Od kilku lat pomagam profesjonalnie zarówno kobietom, jak i mężczyznom, w kreowaniu ich wizerunku i odnalezieniu spójnego stylu. Pokazuję, jak robić efektywne zakupy i kompletować szafę idealną. W modzie nie ma żadnych reguł. Ważne, aby to, co nosisz, było zgodne z tym, kim jesteś i jak się czujesz. Tym kieruję się każdego dnia.

Każda sylwetka jest piękna. Zamiast skupiać się na minusach, odkryj to, co w Tobie najbardziej atrakcyjne. A uwierz mi, masz mnóstwo zalet. Twoja osobowość, proporcje i kolory - to wszystko łączy się w Twój niepowtarzalny i spójny styl. Pomogę Ci go odnaleźć, bo wiem, jak ważne jest, by czuć się dobrze ubranym, a nie przebranym."

Zabierz ze sobą ubranie, do którego trudno Ci coś dobrać, Monika pomoże w odpowiedniej stylizacji. 

Zadbamy również o coś do przegryzienia i wypicia.

Do zobaczenia!

Zobacz również:

szkolenia Moda wydarzenia Poznań