To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie na spotkanie
już niedostępne -

Przed nami ósma edycja Gastro LAB - spotkania dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Tym razem będzie o programie dotacyjnym, który ma na celu wsparcie właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Hotelarstwo, gastronomia, turystyka i kultura to branże najbardziej dotknięte pandemią COVID-19. Właściciele firm działających w tych sektorach mogą ubiegać się o dotacje na unowocześnienie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności. O szczegółach programu dotacyjnego "Inwestycje w dywersyfikację działalności sektora HoReCa" już 11 kwietnia opowie Piotr Turek. Zapraszamy na godzinę 9:00 do Szarlota LAB w Rydułtowach.

Spotkanie jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział wystarczy się zarejestrować. Zapraszamy przedsiębiorców z branży gastronomicznej z całego regionu.

Plan spotkania:
9:00 - 9:10 | Poranna kawa i przedstawienie programu spotkania.
9:10 - 10:00 | prelekcja Piotra Turka: Inwestycje w dywersyfikację działalności sektora HoReCa
10:00 - 11:00 | Dyskusja, networking, wolne wnioski, podsumowanie spotkania. 

Wsparcie dla sektora HoReCa (hotele, restauracje i catering) w ramach programu "Inwestycje w dywersyfikację działalności sektora HoReCa" jest obwarowane kilkoma warunkami. Firmy wnioskujące będą musiały udokumentować 30% spadek obrotów rok do roku czy to do 2020 r., czy do 2021 roku.

Szczegóły dotyczące dotacji:

 • Maksymalna kwota wydatków kwalifikowalnych: 600 tys. zł;
 • Minimalna kwota wydatków kwalifikowalnych: 50 tys. zł;
 • Maksymalna wysokość dofinansowania: 540 tys. zł;
 • Okres realizacji: 12 m-cy (nie dłużej niż do 31.01.2026 r.).

Gość specjalny: Piotr Turek - związany z marketingiem od 5 lat. Właściciel agencji promocyjnej, kreator wizerunku oraz spółki consultingowej - Fundusze Wsparcia. Współtworzył kilkadziesiąt kampanii promocyjnych w różnych branżach. Przeprowadził kilkaset godzin usług szkoleniowo-doradczych. Opracował kilka autorskich szkoleń m.in z zakresu marketingu i budowania relacji z klientem w branży fitness. Na przestrzeni ostatnich lat jako trener współpracował z placówkami edukacyjnymi. Obecnie koordynuje kilkunastoosobowym zespołem Funduszy Wsparcia.

Prowadzenie: Sławek Głomski - kucharz, doświadczony menedżer restauracji z wieloletnim stażem w środowisku międzynarodowym. Specjalista w zakresie zarządzania podmiotami żywienia zbiorowego, właściciel firmy i platformy szkoleniowej, konsultant biznesu gastronomicznego. Jako przedsiębiorca, wspiera branżę gastronomiczną w ramach konsultacji i realizacji projektów w zakresie optymalizacji kosztów prowadzenia lokali jak i zarządzania personelem. Więcej na stronie: finansewgastronomii.pl/kim-jestem 

Gastro Lab to społeczna inicjatywa kierowana do przedsiębiorców związanych z branżą gastronomiczną. Wszystkie spotkania mają charakter edukacyjny i są utrzymane w duchu swobodnej rozmowy oraz dzielenia się doświadczeniem. Spotkanie Gastro Lab zostało zaplanowane dla:

 • właścicieli restauracji, barów i innych punktów gastronomicznych;
 • menadżerów i osób zarządzających w branży HoReCa;
 • przedsiębiorców rozważających inwestycję w gastronomię;
 • osób zainteresowanych najnowszymi trendami i innowacjami w zarządzaniu gastronomicznym.
Sprawdź co się działo w poprzednich edycjach i wypełnij ankietę, aby stać się aktywnym uczestnikiem naszego wydarzenia: finansewgastronomii.pl/gastro-lab-2 

Dołącz do Gastro Lab i zyskaj nieocenione korzyści:
 1. Wiedza ekspercka: Nasze prelekcje prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny zarządzania gastronomią, co pozwoli Ci zdobyć cenne informacje i umiejętności potrzebne do rozwoju własnego biznesu.
 2. Networking: Nasze spotkania to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami gastronomicznymi. Dzięki temu będziesz mógł wymieniać się doświadczeniem, pomysłami i inspiracjami.
 3. Rozwój osobisty: Gastro Lab to nie tylko miejsce do zdobywania wiedzy branżowej, ale również do pracy nad własnym rozwojem jako przedsiębiorcy. Nasze spotkania pomogą Ci lepiej zarządzać finansami w gastronomii i osiągać sukces.
 4. Inspiracja: Będziesz miał okazję poznać historie sukcesu innych przedsiębiorców gastronomicznych, co może Cię zainspirować do nowych projektów i działań. Dołącz do nas już teraz i uczestnicz w Gastro Lab - miejscu, gdzie gastronomia staje się jeszcze bardziej fascynującą dziedziną biznesu!
Nie przegap okazji, by stać się częścią przyszłości polskiej gastronomii. Serdecznie zapraszamy do udziału!

_________________________________________________
VIII Gastro LAB. Dotacje do 540 tys. zł / Inwestycje w dywersyfikację działalności sektora HoReCa
data: 11 kwietnia 2024 r. | godz.: 9:00-11:00
miejsce: Szarlota LAB (ul. Ofiar Terroru 56a, 44-280 Rydułtowy)
gość specjalny: Piotr Turek | prowadzenie: Sławek Głomski


Projekt "W cieniu Szarloty - jak wydobyć potencjał miasta Rydułtowy" finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 realizowany jest w ramach programu "Rozwój Lokalny".

Zobacz również:

inne wydarzenia Rydułtowy