(nie)konferencja Kierunek-Wizerunek - VIII edycja

19 Września 2022, 10:00 (Poniedziałek) - 20 Września 2022, 16:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
W związku z faktem, że tegoroczna (nie)konferencja Kierunek Wizerunek jest wydarzeniem darmowym, bardzo prosimy o rozważne podejmowanie decyzji związanej z przyjazdem. W wypadku rezygnacji prosimy o zwrócenie biletu oraz powiadomienie nas drogą mailową: promocja@bibliotekagdynia.pl. W przeciwnym wypadku uczestnicy zostaną obciążeni proporcjonalnym kosztem organizacji gry oraz warsztatów. VIII (nie)konferencja Kierunek Wizerunek

W związku z faktem, że tegoroczna (nie)konferencja Kierunek Wizerunek jest wydarzeniem darmowym, bardzo prosimy o rozważne podejmowanie decyzji związanej z przyjazdem. W wypadku rezygnacji prosimy o zwrócenie biletu oraz powiadomienie nas drogą mailową: promocja@bibliotekagdynia.pl. W przeciwnym wypadku uczestnicy zostaną obciążeni proporcjonalnym kosztem organizacji gry oraz warsztatów.

dostępnych: 27

już niedostępne -

19-20 września 2022 roku w Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni odbędzie się kolejna edycja branżowej (nie)konferencji dla pracowników bibliotek Kierunek Wizerunek. W tym roku - po dwóch wirtualnych odsłonach - spotkamy się na wydarzeniu osobiście.

Podczas tegorocznej, ósmej edycji tematem przewodnim będzie BIBLIOTEKA W KRYZYSIE HUMANITARNYM: wyzwania i trudności, jakie postawiła przed pracownikami bibliotek sytuacja spowodowana wojną w Ukrainie i przyjęcie uchodźców zza wschodniej granicy. Uczestnicy - za pomocą interaktywnej gry - poznają praktyczną realizację modelu wielokulturowej biblioteki. Chcemy, aby podczas wydarzenia pracownicy bibliotek wdrożyli dobre praktyki komunikacji międzykulturowej. Wspólnie zastanowimy się, jak uczynić bibliotek miejscem bezpiecznym dla użytkowników z różnych kręgów kulturowych. Rozłożymy też na czynniki pierwsze zawiłości nauczania języka polskiego jako obcego.

Więcej informacji na stronie kierunekwizerunek.pl.


Uwaga! W związku z faktem, że tegoroczna (nie)konferencja Kierunek Wizerunek jest wydarzeniem darmowym, bardzo prosimy o rozważne podejmowanie decyzji związanej z przyjazdem. W wypadku rezygnacji prosimy o zwrócenie biletu oraz powiadomienie nas drogą mailową: promocja@bibliotekagdynia.pl. W przeciwnym wypadku uczestnicy zostaną obciążeni proporcjonalnym kosztem organizacji gry oraz warsztatów.

Zobacz również:

konferencje Biblioteka Edukacja Edukacja kulturalna Marketing Zarządzanie kryzysowe wydarzenia Gdynia