To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  VIII Toruńskie Spotkania PIĄTEK 21.10.22 godz.13:20
już niedostępne 20,00 zł -
  VIII Toruńskie Spotkania SOBOTA 22.10.22 godz. 8:50
już niedostępne 30,00 zł -

Celem Toruńskich Spotkań jest popularyzacja i zachęta do korzystania z osiągnięć medycyny klasztornej, zachęta do wspierania terapii leczniczych ziołami oraz lekami i suplementami pochodzenia naturalnego.

Spotkania skierowane są do pacjentów, lekarzy, farmaceutów i fitoterapeutów. Zapraszamy firmy które są związane z medycyną klasztorną, ziołolecznictwem i naturalnymi metodami wspierania zdrowia.

Mieliśmy przyjemność gościć firmy takie jak: Boni Fraters Pharmaceuticals i Herbal Monasterium z Krakowa, Centrum Medycyny Klasztornej z Elbląga, Fundacja Humana Divinis oraz firmy zajmujące się ziołolecznictwem i naturalnymi metodami wspierania zdrowia np. Labofarm, Kawon, Boflax, Duolife, Cinna Napoje Likopenowe, Vitafarm, Profarm, Probiotics Polska, Read-Gene SA ,Emir Company, ForMeds i wiele innych. Byli obecni także przedstawiciele polskiego parlamentu.

W trakcie Torunskich Spotkań wygłaszali referaty znani i wybitni przedstawiciele swiata nauki: prof. dr. hab. Jan Barciszewski z Instytutu Chemii Bioorganicznej z Poznania, światowej sławy genetyk prof. dr hab. nauk med. Jan Lubiński z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, prof. dr Andrzej Vogt z Uniwersytetu Wrocławskiego i wielu innych.

Dodaj opis wydarzenia

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Toruń