Wielka Księga Gości - Wianki 2024

22 Czerwca 2024, 06:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Psst... Pamiętaj, żeby zarejestrować każdego z uczestników! To ważne, jeśli wybierasz się z rodziną lub przyjaciółmi, żebyśmy mogli policzyć Was wszystkich :) Idę na Wianki

Psst... Pamiętaj, żeby zarejestrować każdego z uczestników! To ważne, jeśli wybierasz się z rodziną lub przyjaciółmi, żebyśmy mogli policzyć Was wszystkich :)

już niedostępne -


Trzecia edycja Festiwalu Wianki w Turnickim tuż tuż!


Dzień finałowy, czyli 22 czerwca zbliża się wielkimi krokami i będzie to dzień wspaniały! 🎉🎊 Już nie możemy się doczekać!


Jednakowoż organizacja tego wydarzenia to dla nas wielkie wyzwanie logistyczne. Trzeba starannie przemyśleć i zaplanować jak sensownie spiąć tę masę atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy i jak zorganizować zaplecze socjalne. Dlatego znowu potrzebujemy Waszej pomocy 🌻🍃

Wybierasz się na Wianki? Daj nam o tym znać zapisując się do Wielkiej Księgi Gości! 🧾🙋⬆️ (Chyba, że wcześniej zapisałeś / zapisałaś się na jedno z wydarzeń takich jak warsztaty, przygody terenowe lub biegi Ultra Turnicki - nie musisz się dodatkowo rejestrować. Już jesteś na naszej liście!)

Niniejsza Księga pomoże nam wstępnie oszacować liczbę osób, które planują do nas przyjechać i odpowiednio przygotować sprawy organizacyjno-logistyczne. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić Wam jeszcze lepsze doświadczenia festiwalowe!

Chcemy jak najlepiej przygotować każdy szczegół, dlatego Twoje RSVP jest dla nas bardzo ważne!

Z góry dzięki za pomoc i do zobaczenia na Wiankach! 🤗 🍃

------------------------

700 - taki jest górny limit uczestników festiwalu, który nas obowiązuje ze względu na bardzo ważne, lecz nieco nudne kwestie prawnicze - i to jest kolejny powód, żeby wpisać się do Księgi Gości!

—-----------------------

Więcej o festiwalu: https://niewidzialnypark.pl/wianki

Robimy ten festiwal razem. Oto 2 pomysły jak możesz pomóc w organizacji Wianków:

1) Dołącz do grona patronów i odbierz koszulkę festiwalową: https://zrzutka.pl/vjkzb5

2) Kup pocztówkę, koszulkę lub bluzę w naszym sklepiku: https://sklepik.niewidzialnypark.pl/

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Rybotycze