Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions

26 Maja 2022, 17:00 (Czwartek)

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), Wrocław Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
26 Maja 2022, 17:00 19,00 zł

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz zespół Startup Wroclaw organizują kolejną edycję wydarzenia biznesowego Startup Wroclaw: Evolutions. Już 26.05.2022 we Wrocławskim Centrum Kongresowym spotkają się przedstawiciele świata innowacji, biznesu, inwestycji i kreatywności.

W tym roku wychodzimy poza granice Wrocławia i łączymy siły z cenioną konferencją Wolves Summit 2022, która przeniosła się do stolicy Dolnego Śląska i tutaj ściąga największe branżowe nazwiska.


Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions odbędzie się pod hasłem "impactable" i poruszy kwestie synergii biznesu i wywierania wpływu. Każdy z nas może wywierać wpływ. Czy będzie to impact na społeczeństwo, ekologię, technologię - każde działanie będzie miało swoje odzwierciedlenie w przyszłości.

Na scenie głównej WCK spotkają się podmioty, którym impact jest dobrze znany, mają go w swoim DNA czy wspierają innych w obraniu właściwej ścieżki. 


Wśród prelegentów Tomek Popów z RST Ventures For Earth, Agnieszka Młodzińska-Granek i Patrycja Radek z SWPS, Tomasz Karwatka z Catch the Tornado, Wojciech Mróz z Ashoka Poland oraz Marek Wilgucki z Four Point.


Agenda konferencji dostępna jest na stronie: evolutions.startupwroclaw.pl

Wydarzenie w języku angielskim.


Zapisując się na Startup Wrocław: Evolutions, równocześnie otrzymasz dostęp do Wolves Summit 2022!


Kontakt do organizatorów: 

Paulina Muszyńska

paulina.muszynska@araw.pl
Zobacz również:

konferencje Ekologia biznesu Kobiety w biznesie Kontakty biznesowe wydarzenia Wrocław