Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions

26 Maja 2022, 17:00 (Czwartek)

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), Wrocław Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 19,00 zł -

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz zespół Startup Wroclaw organizują kolejną edycję wydarzenia biznesowego Startup Wroclaw: Evolutions. Już 26.05.2022 we Wrocławskim Centrum Kongresowym spotkają się przedstawiciele świata innowacji, biznesu, inwestycji i kreatywności.

W tym roku wychodzimy poza granice Wrocławia i łączymy siły z cenioną konferencją Wolves Summit 2022, która przeniosła się do stolicy Dolnego Śląska i tutaj ściąga największe branżowe nazwiska.


Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions odbędzie się pod hasłem "impactable" i poruszy kwestie synergii biznesu i wywierania wpływu. Każdy z nas może wywierać wpływ. Czy będzie to impact na społeczeństwo, ekologię, technologię - każde działanie będzie miało swoje odzwierciedlenie w przyszłości.

Na scenie głównej WCK spotkają się podmioty, którym impact jest dobrze znany, mają go w swoim DNA czy wspierają innych w obraniu właściwej ścieżki. 


Wśród prelegentów Tomek Popów z RST Ventures For Earth, Agnieszka Młodzińska-Granek i Patrycja Radek z SWPS, Tomasz Karwatka z Catch the Tornado, Wojciech Mróz z Ashoka Poland oraz Marek Wilgucki z Four Point.


Agenda konferencji dostępna jest na stronie: evolutions.startupwroclaw.pl

Wydarzenie w języku angielskim.


Zapisując się na Startup Wrocław: Evolutions, równocześnie otrzymasz dostęp do Wolves Summit 2022!


Kontakt do organizatorów: 

Paulina Muszyńska

[email protected]
Zobacz również:

konferencje Ekologia biznesu Kobiety w biznesie Kontakty biznesowe wydarzenia Wrocław