Łódź Kreuje Spotkania - podróż studyjna dla event plannerów

4 Sierpnia 2022, 19:00 (Czwartek) - 6 Sierpnia 2022, 16:00 (Sobota)

Łódź

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zgłoszenie uczestnictwa nie jest potwierdzeniem udziału w wydarzeniu. Ostateczna lista uczestników wybrana będzie po zamknięciu rejestracji i weryfikacji zgłoszeń. Zgłoszenie uczestnictwa

Zgłoszenie uczestnictwa nie jest potwierdzeniem udziału w wydarzeniu. Ostateczna lista uczestników wybrana będzie po zamknięciu rejestracji i weryfikacji zgłoszeń.

już niedostępne -

Hotele, obiekty konferencyjne, muzea i atrakcje turystyczne - wszystko to będzie można zobaczyć na żywo w czasie wydarzenia pod hasłem Łódź Kreuje Spotkania! W dniach 4-6 sierpnia 2022 odbędzie się niezapomniana wycieczka po Łodzi dedykowana organizatorom wydarzeń MICE. Łódź Convention Bureau wraz z Hotelem DoubleTree by Hilton Łódź i partnerami, zapraszają chętnych event plannerów do rejestracji - liczba miejsc jest mocno ograniczona!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć udziału wypełniając specjalny formularz. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru 20 uczestników spośród zarejestrowanych kandydatów. Chętni przedstawiciele firm eventowych podczas rejestracji muszą wskazać swoje trzy przykładowe realizacje wydarzeń MICE z ostatnich trzech lat.


Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na użycie przesłanych danych w celach marketingowych związanych z wydarzeniem i innymi organizowanymi przez Łódzką Organizację Turystyczną. Administratorem danych jest Łódzka Organizacja Turystyczna, ul. Piotrkowska 28/2U, 90-269 Łódź, NIP 7252199252, www.lodz.travel 

Zobacz również:

inne wydarzenia Łódź