To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  RafalJesswein
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Rafałem Jessweinem i prezentację książki ENKLAWA, opublikowanej przez Wydawnictwo KADRUK, które odbędzie się we wtorek 26 października 2021 r. o godz. 17.00 w Sali im. Zbigniewa Herberta. Spotkanie poprowadzi prof. Kazimierz Kozłowski.

Rafał Jesswein, dziennikarz, publicysta prasy lokalnej (Tygodnik "Morze i Ziemia", "Gazeta Wyborcza Szczecin") i ogólnopolskiej ("Rzeczpospolita", "Puls Biznesu", tygodniki "ITD", "Wybrzeże", "Prawo i Życie", "Przegląd Tygodniowy", miesięcznik "Konfrontacje"). Dwukrotny laureat III nagrody w konkursie reporterskim miesięcznika "ODRA", nominowany do Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej im. Tadeusza Mazowieckiego 2021 ("Paragraf 175", tygodnik POLITYKA).
Były rzecznik prasowy dwóch prezydentów Szczecina (1993 - 1999), współzałożyciel Stowarzyszenia Przyjaciół Pomorza Zachodniego "Klub Szczeciński" w Warszawie.

"Enklawa" - książka poświęcona historii Szczecina i jego okolic w czasie końca II Wojny Światowej i w okresie tuż po jej zakończeniu napisana przez uznanego publicystę i dziennikarza - Rafała Jessweina.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Szczecin