To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przegląd Nowego Rzemiosła - koncert Slow Sunset
już niedostępne -

Przegląd Nowego Rzemiosła 

Koncert Slow Sunset 


Na czele Slow Sunset stoi charyzmatyczna Ania Bratek - wokalistka i kompozytorka tekstów. Niezwykle utalentowana artystka, z której tekstów emanuje siła i radość życia. Ania studiowała i mieszkała wróżnych zakątkach świata m.in. na Islandii. W swoich artystycznych podróżach współpracowała z artystami z różnych kultur. Jej doświadczenia znajdują odzwierciedlenie w tekstach i brzmieniu zespołu.

Slow Sunset w 2020 roku. Wskutek odwołania tras koncertowych (m.in. w Chinach) muzycy zespołu skanalizowali energię twórczą, bardzo szybko stworzyli materiał muzyczny i zadebiutowali w ramach V Sessions (NCK i MKIDN) jesienią 2020 roku. W 2021 Slow Sunset zadebiutowali wydawniczo, a pierwsze single "Ease and flow" i "Brave" znalazły się na najważniejszych playlistach Spotify w Polsce. 

Slow Sunset zagrali szereg koncertów, w tym na festiwalach w Polsce i w Czechach, m.in.: na  Hradecký Slunovrat, WrOFFław, czy Vertigo Summer Vibe Festival. W kwietniu 2022 zespół wystąpił na koncertach za oceanem w Kanadzie (Toronto) i w Niemczech. Zespół łączy soul z indie rockiem, inspiruje się dubem, czy oldschoolową brytyjską sceną klubową, proponując świeże, nowoczesne brzmienie. Slow Sunset tworzą doświadczeni muzycy z Wrocławia i Katowic, oprócz Ani Bratek (voc) - Łukasz Szymański (gitara), Maciej Seniorowicz (bas & keys), Dominik Jaske (perkusja). 28 maja 2022 w Concordia Design Wrocław z zespołem wystąpi Jarosław Marszałek (perkusja).

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław