To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  "Człowiek wśród ludzi" - o trudnej sztuce autoprezentacji 19:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Jak (nie) stresować się lepiej? O radzeniu sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami 19:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Członkowie Pracowni HR Uniwersytetu Wrocławskiego, studenci ostatnich lat psychologii, zapraszają na dwa warsztaty poświęcone kluczowym umiejętnościom potrzebnym tak w pracy, jak i w życiu prywatnym - sztuce autoprezentacji oraz radzeniu sobie ze stresem.


"Człowiek wśród ludzi" - o trudnej sztuce autoprezentacji

Uczestnicy zapoznają się z technikami i strategiami autoprezentacji, a także od razu przetestują je dzięki interaktywnej formie warsztatu. Prowadzący wykorzystają podejście evidenced based oparte na najnowszych badaniach w psychologii społecznej. Celem warsztatu jest przedstawienie psychologicznych mechanizmów związanych z kontaktami interpersonalnymi i zagadnieniami, takimi jak wywieranie odpowiedniego wrażenia na innych oraz trafne odczytywanie i rozumienie zachowania swoich rozmówców. 

Zapraszamy grupę 12 osób (wiek 18+) o godz. 19:00 do sali 23 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Dawida 1.


Jak (nie) stresować się lepiej? O radzeniu sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami

Współczesne wyniki badań empirycznych jednoznacznie wskazują, że stres nie jest jednoznacznie negatywnym stanem. Warto wiedzieć i uczyć się tego, jak skutecznie radzić sobie z napięciem emocjonalnym poprzez wykorzystywanie różnorodnych metod działania. Bez względu na otoczenie: społeczne, zawodowe, rodzinne. Wiedza na temat funkcjonowania w stresie oraz umiejętności jego rozładowywania przydadzą się każdemu. Celem warsztatu jest rozwijanie umiejętności diagnozowania własnych objawów stresu psychologicznego oraz radzenia sobie w trudniejszych sytuacjach społecznych i zawodowych, wykorzystując najbardziej dla nas konstruktywne i odpowiednie strategie zaradcze. 

Zapraszamy grupę 12 osób (wiek 18+) o godz. 19:00 do sali 27 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Dawida 1.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław