AWAKE & ALIVE - warsztat ZeroOne z Adamem Barleyem

22 Marca 2024, 18:30 (Piątek) - 24 Marca 2024, 17:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób doświadczających trudności finansowych. Bilet ze zniżką

Bilet dla osób doświadczających trudności finansowych.

Wyprzedane 770,00 zł Wyprzedane
Bilet dla osób doświadczających trudności finansowych. Bilet ze zniżką 2

Bilet dla osób doświadczających trudności finansowych.

Wyprzedane 880,00 zł Wyprzedane
  Bilet normalny
już niedostępne 990,00 zł -
Jest to opcja dla osób, których sytuacja finansowa pozwala na wsparcie innych. Nadwyżka z Twojego biletu pokryje koszty osób, dla których finanse są barierą w praktykowaniu. Bilet Mecenasa,Mecenaski

Jest to opcja dla osób, których sytuacja finansowa pozwala na wsparcie innych. Nadwyżka z Twojego biletu pokryje koszty osób, dla których finanse są barierą w praktykowaniu.

już niedostępne 1 500,00 zł -

AWAKE & ALIVE
Znajdź siłę i szczęście, nawet w trudnych czasach!

Wiosna. Czyż nie wspaniale byłoby się przebudzić i poczuć w sobie pełnię życia? Swobodnie poruszające się ciało, serce pełne namiętności i otwarty, przebudzony umysł… W takich chwilach możesz poczuć swoją Duszę. 

Dusza nie jest abstrakcyjną "rzeczą". Doświadczasz jej, gdy dążysz do połączenia ciała, serca i umysłu w uświadomionej obecności. W takich chwilach ludzie stają się pełni, potężni, piękni wewnętrzną mocą. Widać w nich wiarę w pokonywanie trudności oraz instynktowne podążanie do znalezienia się we właściwym miejscu, we właściwym czasie i z właściwymi ludźmi, działając dla wspólnego dobra. To źródło Twojej twórczej, ucieleśnionej mocy! 

Taniec stanowi niezwykłą, skróconą drogę do tego stanu, bazuje na naturalnej, wewnętrznej pamięci Twojego ciała, które nie raz doświadczyło kontaktu z Duszą - nawet jeśli Twój umysł tego nie pamięta. Jeśli pozwolisz sobie na połączenie z tą pierwotną pamięcią ciała, jeśli pozwolisz ciału poprowadzić Cię w naturalnym, swobodnym tańcu, masz szansę na skorzystanie z tego skrótu i Twoja prawdziwa natura bardzo szybko się ujawni. 

Nikt nie obiecuje, że to zawsze będzie łatwe, być może potrzebne będzie poruszenie tych części Ciebie, które pozostają uśpione, powstrzymując Cię przed doświadczeniem pełni życia? Jednak wzmacniające w tym dążeniu jest przeświadczenie, że jesteśmy powołani do szczęśliwego życia - w kontakcie ze sobą i z innymi. Ten warsztat stworzy możliwość wzięcia głębokiego oddechu, świadomego otwarcia oczu i doświadczenia Twojego swobodnego ruchu. Wyposaży Cię również w umiejętności, których wykorzystanie będzie możliwe później, w domu, w życiu codziennym. 

Przebudź się i ożyj na wiosnę! Znajdź siłę i szczęście, nawet w trudnych czasach! 

Wcześniejsze doświadczenie w praktyce medytacji w tańcu nie jest wymagane. Bądź spokojny, że wszelkie instrukcje i prowadzenie omawiane będzie na bieżąco. Warsztat tłumaczony będzie na język polski.


Co, gdzie, kiedy?

Warsztat:

22 marca 2023, g. 18:30 - 21:00 (otwarty wieczór, można zaprosić gości ;]),

23 marca 2023, g. 11:00 - 18:00

24 marca 2034, g. 10:00 - 16:00


Miejsce: 
Studio TangoMilonga, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21a, https://maps.app.goo.gl/fV5R4zQsNBZxkZCP7

Dojazd do przystanku "Most Poniatowskiego" lub do metra Centrum Nauki Kopernik i ok. 6 min. spacerem. Nie ma dedykowanego parkingu; parking możliwy na ogólnodostępnych miejscach w okolicy, w ramach strefy płatnego parkowania.

Do naszej dyspozycji mamy:

  • jasną salę 130 m
  • dwie szatnie
  • dwie łazienki z prysznicami
  • poczekalnia

Grupa:

min. 15 max. 50 osób. Wcześniejsze doświadczenie w tańcu nie jest konieczne.


ADAM BARLEY
Inspirująca postać w świecie medytacji w tańcu i ruchu oraz praktyk związanych z ucieleśnianiem. Przez wiele lat praktykował 5Rytmów (TM) pod okiem wybitnych nauczycieli, w tym Gabrielle Roth. Po ponad 20 latach uczenia i prowadzenia grup na całym świecie, powołał swój ruch ZeroOne w którym eksperymentuje i łączy praktykę ruchu, medytacji i pracy głosem. Włączył do praktyki i ukończył szkolenie Gabor Maté Compassionate Inquiry.
Na swoich warsztatach zaprasza do działania, którego efektem może być gruntowanie, budzenie i odzyskiwanie energii do życia, poszukiwanie własnych form ekspresji i zdrowego wyrażania się, uruchamianie procesów samoleczenia, wsparcie w pracy z traumą. Pośród innych nauczycieli, Adama Barleya wyróżnia niezwykłe, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu grup. Dzięki temu tworzy bezpieczną przestrzeń i jest w stanie być uważny i otwarty na zróżnicowane potrzeby osób uczestniczących w warsztatach. Łączy niecodzienne ugruntowanie z pasją i radością do świadomego życia i ruchu. Więcej o praktyce ZeroOne: https://inzero.one/

O ZEROONE
ZeroOne jest praktyką medytacji w ruchu i ucieleśniania poprzez swobodny i intuicyjny taniec, głos, pisanie, rozmowy w kręgu. Celem praktyki jest integracja ciała, serca i umysłu w celu połączenia się z naturalną, witalną mocą, która tkwi w każdym z nas. Zajęcia zazwyczaj przynoszą radość, uwolnienie napięć, uświadomienie sobie wewnętrznych blokad i wglądy w powody naszych różnych zachowań i reakcji. Niekiedy są okazją do przyjrzenia się i przepracowania trudniejszych emocji. ZeroOne jest autorską koncepcją Adama Barleya, której korzeni szukać można w medytacji w ruchu - 5Rytmów i szkole pracy z traumą Gabora Maté. W czasie zajęć każdy indywidualnie, czasem w parach czy grupach porusza się z muzyką lub w ciszy przy prowadzeniu nauczyciela. Sesje tańca przeplatane są ćwiczeniami konkretnych gestów czy ruchów oraz podsumowywane poprzez rozmowy i/lub pisanie.
Dołącz do społeczności ZeroOne w Polsce: https://www.facebook.com/groups/373722378094885 

Koszt:

Proponujemy wybór kwoty, która jest dla Ciebie na ten moment najlepsza. Pula tańszych biletów przeznaczona jest dla osób doświadczających trudności finansowych. Rezerwując miejsce z wyprzedzeniem pomagasz nam w dobrej i jakościowej organizacji warsztatu. Wierzymy też, że intencja z jaką decydujesz się na warsztat "pracuje w Tobie" od momentu podjęcia decyzji i zapisania się na warsztat. Prosimy, nie zostawiaj decyzji na ostatnią chwilę :) 

Bilet ze zniżką:
770 PLN - 5 miejsc
880 PLN - 5 miejsc

Bilet normalny:
990 PLN

Bilet mecenasa/mecenaski:
1500 PLN
Jest to opcja dla osób, których sytuacja finansowa pozwala na wsparcie innych. Nadwyżka z Twojego biletu pokryje koszty osób, dla których finanse są barierą w praktykowaniu.

Cena zawiera nie zawiera kosztów noclegów i wyżywienia.

Za udział w warsztacie otrzymasz fakturę.

Zwrot opłaty:

W przypadku rezygnacji z udziału, osobie rezerwującej przysługuje zwrot wpłaty w następującej wysokości (%wpłaty): 

  • rezygnacja 30 dni przed: 100%; 
  • rezygnacja do 3 tyg. przed: 50%; 
  • rezygnacja do 2 tyg. przed: 30%; 
  • późniejsza: brak zwrotu. 

Powyższa zasada została wprowadzona ze względu na ponoszone koszty związane z przygotowywaniem warsztatów w należytej jakości i z wyprzedzeniem. W przypadku odwołania warsztatu przez organizatorów obowiązuje pełen zwrot wnoszonej opłaty za warsztat.

O organizatorkach:

Aga Leśny i Iza Rudzka - praktykują różne formy świadomego ruchu od kilkunastu lat. Od ponad 10 uczestniczą w różnych formach rozwoju proponowanych przez Adama Barleya i tak się poznały. Doświadczyły wielu korzyści w wyniku udziału w jego warsztatach. Postanowiły wspólnie zaprosić twórcę ZeroOne do Polski, aby umożliwić innym osobom doświadczenie praktykowania u tego niezwykłego nauczyciela. W czasach dużego niepokoju w naszym regionie ale i zalewie niesprawdzonych praktyk rozwoju duchowego - zobaczyły wartość w zaproszeniu przewodnika z ugruntowanym, wieloletnim doświadczeniem.

Aga na co dzień wspiera organizacje i osoby indywidualne w rozwoju. Prowadzi działalność szkoleniową i udziela się w organizacjach pozarządowych działających na rzecz pozytywnych zmian w edukacji. Iza związana jest z mediami i reklamą. Fascynują ją podróże. Z jednej z nich przywiozła pasje i uprawnienia do masażu - i tą sztuką wspiera innych w głębokich podróżach w głąb siebie. 

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Warszawa