AGRII DEMO - “Odmiany Agrii w najlepszej krasie"

16 Czerwca 2020, 20:00-21:00 (Wtorek)

Agrii Polska,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  “Odmiany Agrii w najlepszej krasie"
już niedostępne -

+ AGRII DEMO 2020 - "Odmiany Agrii w najlepszej krasie"

Profesjonalne webinarium dla rolników i o rolnictwie, w ramach projektu AGRII DEMO. To niepowtarzalna okazja aby zdalnie, nie ruszając się z domu wziąć udział w praktycznym tour rolniczym, który porusza najważniejsze kwestie i problematykę współczesnego rolnictwa.

Agrii Demo, to już kolejna edycja rolniczego tour po Polsce. Tym razem przenosimy się do świata wirtualnego. Cykl spotkań prosto z pola, odbędzie się w formie webinarium. Nie zabraknie fachowej wiedzy, ekspertów, analiz, rekomendacji i ciekawostek, a dla najbardziej aktywnych słuchaczy, przewidziano fantastyczne nagrody. Warto być z nami!

Agrii Demo to odpowiedź na nieustanne zmiany w praktyce rolniczej podejmuje w postaci cyklu spotkań, w którym omawiane są codzienne problemy z jakimi zmagają się współcześni rolnicy. Agrii Demo, to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie na skalę ogólnopolską, obejmujące szereg pól rozsianych na terenie całego kraju. To niezwykły projekt, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dostarczający nie tylko wiedzę merytoryczną na temat upraw czy ochrony roślin, ale i umożliwiający poznanie praktycznej strony oferowanych przez nas elementów agrotechniki, nowoczesnych produktów i unikalnych rozwiązań.

X spotkanie - 16.06

TEMAT: "Odmiany Agrii w najlepszej krasie"

Postęp hodowlany to jedna z największych zdobyczy współczesnego rolnictwa. Skrupulatny wybór odmiany, przystosowanej do lokalnych warunków to zdecydowanie czynnik, na który rolnik ma wpływ. Dlatego wybór nie może być przypadkowy. Jeśli do dobrej odmiany dołożymy wysokiej jakości zaprawę i najnowocześniejszy proces obróbki nasion otrzymamy "Nasiona Dalgety". Jest jedno miejsce w centralnej Polsce, gdzie można zobaczyć i porównać wszystkie odmiany oferowane w naszej marce. Dodatkowo, będzie można zobaczyć efekt stosowania nawożenia dolistnego FoliQ.

O ocenie fitotoksyczności zastosowanych nawozów miedziowych opowie nasz Ekspert - Robert Sas

CZEGO SIĘ DOWIESZ?
  • Jak wyglądają odmiany z oferty Agrii, czym się różnią?
  • Która z nich sprawdzi się w tym niezwykle wymagającym sezonie?
  • Jak skutecznie nawozić dolistnie? 
  • Jak przy pomocy nowoczesnych metod monitorowania upraw można oszczędzić na azocie i lepiej go wykorzystać - RHIZA?
DLA KOGO? Dla wszystkich, którzy sieją.
Zobacz również:

szkolenia Gospodarstwo rolne Rolnictwo