AGRII DEMO 2020 - "Jak skutecznie skrócić pszenicę ozimą nie szkodząc jej"

25 Maja 2020, 20:00-21:00 (Poniedziałek)

Agrii Polska,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  "Jak skutecznie skrócić pszenicą ozimą nie szkodząc jej"
już niedostępne -

++ AGRII DEMO 2020 - "Jak skutecznie skrócić pszenicę ozimą nie szkodząc jej"

Profesjonalne webinarium dla rolników i o rolnictwie, w ramach projektu AGRII DEMO. To niepowtarzalna okazja aby zdalnie, nie ruszając się z domu wziąć udział w praktycznym tour rolniczym, który porusza najważniejsze kwestie i problematykę współczesnego rolnictwa.

Agrii Demo, to już kolejna edycja rolniczego tour po Polsce. Tym razem przenosimy się do świata wirtualnego. Cykl spotkań prosto z pola, odbędzie się w formie webinarium. Nie zabraknie fachowej wiedzy, ekspertów, analiz, rekomendacji i ciekawostek, a dla najbardziej aktywnych słuchaczy, przewidziano fantastyczne nagrody. Warto być z nami!

Agrii Demo to odpowiedź na nieustanne zmiany w praktyce rolniczej podejmuje w postaci cyklu spotkań, w którym omawiane są codzienne problemy z jakimi zmagają się współcześni rolnicy. Agrii Demo, to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie na skalę ogólnopolską, obejmujące szereg pól rozsianych na terenie całego kraju. To niezwykły projekt, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dostarczający nie tylko wiedzę merytoryczną na temat upraw czy ochrony roślin, ale i umożliwiający poznanie praktycznej strony oferowanych przez nas elementów agrotechniki, nowoczesnych produktów i unikalnych rozwiązań.

IV spotkanie - 25.05.

TEMAT: "Jak skutecznie skrócić pszenicą ozimą nie szkodząc jej"

"Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić". Ta podstawowa zasada medycyny ma również zastosowanie w rolnictwie, a w szczególności podczas stosowania regulatorów wzrostu. To jedyna grupa środków ochrony, która wpływa na roślinę uprawną, a nie na agrofaga. Z naszych obserwacji wynika, że najwięcej błędów jest popełnianych podczas stosowania preparatów z tej grupy. Razem z naszym klientem, gospodarzem, doktorantem UP we Wrocławiu, Panem Wojciechem Słabickim postanowiliśmy sprawdzić jak bezpiecznie regulować pszenicę ozimą w trudnych warunkach wiosennych.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?
  • Jak bezpiecznie regulować pszenicę ozimą w trudnych warunkach pogodowych. 
  • Jak zwiększyć naturalną odporność na wyleganie, bez udziału regulatorów wzrostu..
  • Jak dostarczyć szybki azot w lutym, późno sianej pszenicy, spełniając warunki prawa. 
  • Jak korzystać z nowoczesnych metod monitorowania upraw - RHIZA - nie tylko w czasie pandemii?

KOGO ZAPRASZAMY?

Dla wszystkich, którym kiedykolwiek wyległa pszenica.

Zapraszamy na kolejne nasze webinaria. Szczegółowy harmonogram i lista zagadnień: 
Zobacz również:

szkolenia