To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  "Czy należy dodatkowo nawozić wapniem rzepak ozimy. Wapń czy wapno".
już niedostępne -

++ AGRII DEMO 2020 - "Czy należy dodatkowo nawozić wapniem rzepak ozimy. Wapń czy wapno".

Profesjonalne webinarium dla rolników i o rolnictwie, w ramach projektu AGRII DEMO. To niepowtarzalna okazja aby zdalnie, nie ruszając się z domu wziąć udział w praktycznym tour rolniczym, który porusza najważniejsze kwestie i problematykę współczesnego rolnictwa.

Agrii Demo, to już kolejna edycja rolniczego tour po Polsce. Tym razem przenosimy się do świata wirtualnego. Cykl spotkań prosto z pola, odbędzie się w formie webinarium. Nie zabraknie fachowej wiedzy, ekspertów, analiz, rekomendacji i ciekawostek, a dla najbardziej aktywnych słuchaczy, przewidziano fantastyczne nagrody. Warto być z nami!

Agrii Demo to odpowiedź na nieustanne zmiany w praktyce rolniczej podejmuje w postaci cyklu spotkań, w którym omawiane są codzienne problemy z jakimi zmagają się współcześni rolnicy. Agrii Demo, to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie na skalę ogólnopolską, obejmujące szereg pól rozsianych na terenie całego kraju. To niezwykły projekt, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dostarczający nie tylko wiedzę merytoryczną na temat upraw czy ochrony roślin, ale i umożliwiający poznanie praktycznej strony oferowanych przez nas elementów agrotechniki, nowoczesnych produktów i unikalnych rozwiązań.

VI spotkanie - 02.06

TEMAT: "Czy należy dodatkowo nawozić wapniem rzepak ozimy. Wapń czy wapno".

Wapń jako składnik odżywczy w rzepaku ozimym? W jabłoniach jak najbardziej, w wiśniach czemu nie. Ale w uprawach polowych??? Okazuje, że rola wapnia jako pierwiastka odżywczego jest niezmiernie ważna nie tylko w sadach. A kto to sprawdzi najlepiej jak nie gospodarz, który posiada i pole i sad. Razem z, jednym najlepszych Doradców Agrii, rolnikiem, sadownikiem Sławkiem Sońtą postanowiliśmy sprawdzić jaki wpływ na rzepak będzie miało nawożenie doglebowe i dolistne wapniem, w zależności od formy odmiany: liniowej i hybrydowej.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?
  • Jaki wpływ ma wapń w nawozach doglebowych i dolistnych w rzepaku ozimym.
  • Jaka jest różnica między nowoczesnymi odmianami liniowymi i hybrydowymi rzepaku ozimego.
  • Jak dostarczyć azot w strefę korzeniową w lutym, spełniając warunki prawa.
  • Jak korzystać z nowoczesnych metod monitorowania upraw - RHIZA - nie tylko w czasie pandemii?

KOGO ZAPRASZAMY?

Dla wszystkich, których uprawa rzepaku jest pasją, a nie obowiązkiem.

Zapraszamy na kolejne nasze webinaria. Szczegółowy harmonogram i lista zagadnień: 
Zobacz również:

szkolenia