To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  “Co się stanie jak nie zastosujemy fungicydów i regulatorów wzrostu w pszenicy?"
już niedostępne -

++ AGRII DEMO 2020 - "Co się stanie jak nie zastosujemy fungicydów i regulatorów wzrostu w pszenicy?"

Profesjonalne webinarium dla rolników i o rolnictwie, w ramach projektu AGRII DEMO. To niepowtarzalna okazja aby zdalnie, nie ruszając się z domu wziąć udział w praktycznym tour rolniczym, który porusza najważniejsze kwestie i problematykę współczesnego rolnictwa.

Agrii Demo, to już kolejna edycja rolniczego tour po Polsce. Tym razem przenosimy się do świata wirtualnego. Cykl spotkań prosto z pola, odbędzie się w formie webinarium. Nie zabraknie fachowej wiedzy, ekspertów, analiz, rekomendacji i ciekawostek, a dla najbardziej aktywnych słuchaczy, przewidziano fantastyczne nagrody. Warto być z nami!

Agrii Demo to odpowiedź na nieustanne zmiany w praktyce rolniczej podejmuje w postaci cyklu spotkań, w którym omawiane są codzienne problemy z jakimi zmagają się współcześni rolnicy. Agrii Demo, to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie na skalę ogólnopolską, obejmujące szereg pól rozsianych na terenie całego kraju. To niezwykły projekt, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dostarczający nie tylko wiedzę merytoryczną na temat upraw czy ochrony roślin, ale i umożliwiający poznanie praktycznej strony oferowanych przez nas elementów agrotechniki, nowoczesnych produktów i unikalnych rozwiązań.

VIII spotkanie - 09.06

TEMAT: "Co się stanie jak nie zastosujemy fungicydów i regulatorów wzrostu w pszenicy?"

Panuje obiegowa opinia, że stosowanie fungicydów i regulatorów w ochronie pszenicy to zbytek luksusu. Podczas naszej pracy nieustająco prowadzimy dyskusje, jak te zabiegi wykonać taniej. A może w ogóle ich nie robić? Razem z naszym klientem, Andrzejem Paszotą, postanowiliśmy sprawdzić jak jest naprawdę. Czy warto chronić pszenicę przed grzybami i co się stanie jak tego nie zrobimy.

O tym jak podejść do ochrony kłosa w tym sezonie opowie nasz Ekspert - dr hab. Marta Damszel UWM Olsztyn

CZEGO SIĘ DOWIESZ?
  • Jak wygląda pszenica bez ochrony fungicydowej i skracania? 
  • Jak są różnice w wyglądzie pszenicy po zabiegu T1, T1+T2?
  • Jak zapobiec stratom (wypłukanie, ulatnianie) azotu w przypadku jesiennej aplikacji?
  • Jak przy pomocy nowoczesnych metod monitorowania upraw można oszczędzić na azocie i lepiej go wykorzystać - RHIZA?

KOGO ZAPRASZAMY?

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy stosować fungicydy w pszenicy ozimej i jak można ją efektywniej nawozić azotem.

Zapraszamy na kolejne nasze webinaria. Szczegółowy harmonogram i lista zagadnień: 
Zobacz również:

szkolenia Rolnictwo