Akademia Arbitrażu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

8 Kwietnia 2021, 18:00 (Czwartek) - 10 Czerwca 2021, 17:00 (Czwartek)

Transmisja online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Wyjątkowy cykl spotkań online z ekspertami, specjalizującymi się w zakresie polubowanego rozwiązywania sporów w biznesie.

Sąd Arbitrażowy to oszczędność czasu, pieniędzy, mniej papierów do wypełnienia i szybki efekt. Sprawdź, czy takie rozwiązanie jest dla Twojej firmy!

Wyroki sądu polubownego a także ugody zawarte przed tym sądem mają moc prawną na równi z wyrokiem sądu państwowego.

Postępowanie przed Sądem Arbitrażowym należy do tzw. alternatywnych metod rozwiązywania sporów cywilnych, przed niezależnym od sądu państwowego organem. Metoda ta znajduje zastosowanie w rozstrzyganiu sporów pomiędzy przedsiębiorcami a konsumentami, czy partnerami biznesowymi. Przedsiębiorstwami najczęściej korzystającymi z takiego sposobu rozwiązywania sporów są np. operatorzy sieci komórkowych, przedsiębiorstwa świadczące usługi telekomunikacyjne, energetyczne. Jednak z usługi skorzystać mogą wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy, bez względu na reprezentowaną branżę.

Chcesz poznać szczegóły usługi i z niej skorzystać? Weź udział w Akademii Arbitrażu i dowiedz się wszystkiego o procesie polubownego rozwiązywania sporów w biznesie.

Chcemy dopasować się do Twojego kalendarza biznesowego, dlatego też proponujemy trzy terminy spotkania do wyboru. Proponowane terminy udziału w Akademii Arbitrażu:

  • 8.04 godz. 18.00
  • 13.05 godz. 18.00
  • 10.06 godz. 17.00

Wydarzenie jest bezpłatne. 

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kawa Networking Prawo