To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  REJESTRACJA
już niedostępne -

 W tym roku "Akademia Biokuriera", organizowana jest w partnerstwie z Fairtrade Polska. Poruszy jakże aktualny temat: "Jakość. Etyka. Ekologia - Komunikacja i marketing w ekofirmie".

W trzech, krótkich, precyzyjnych i dynamicznych prezentacjach pokażemy jakie certyfikaty są obecnie najczęściej wykorzystywane na produktach spożywczych i co tak naprawdę się za nimi kryje. Czy są to jedynie koszty licencyjne, czy też wiarygodne systemy certyfikacji, kontroli i traceability? Ponieważ akademię organizujemy w partnerstwie z FAIRTRADE Polska specjalna prezentacja przybliży właścicielom ekosklepów właśnie ten system. Dlaczego warto włączyć produkty z logo FAIRTRADE do oferty swojego sklepu? Jak to komunikować konsumentom? Z jakiego wsparcia można skorzystać w tym zakresie? 

Akademia startuje w sobotę 18 września o 12.00. Już można się zapisywać. Zapraszamy!

Harmonogram wydarzenia:

12:00: BIO, Vegan, FAIRTRADE itd… - o oznaczeniach i certyfikatach na produktach spożywczych i kosmetycznych | Karol Przybylak, biokurier.pl

12:30: FAIRTRADE. Co to znaczy i jak działa? Krok po kroku | Tomasz Makowski, Key Business Executive w Fairtrade Polska

13:00: Ekologiczna bawełna. Zero waste. Jak skutecznie komunikować wartości konsumentom? Katarzyna Buc, Propagatorka ruchu less waste, współzałożycielka marki Sakwabag oferującej wielorazowe woreczki na owoce i warzywa z organicznej bawełny, prelegentka, blogerka. Doświadczenie w edukacji ekologicznej zdobywała pracując w branży recyklingowej, prowadzi także działania PR i CSR dla firm.

13:30: Korzyści z używania znaku FAIRTRADE. Dla producenta i sprzedawcy | Katarzyna Kamińska, związania z firmą Miko (właściciel marki Puro Fairtrade jako specjalista ds. obsługi klienta)

Organizatorzy:

  • Redakcja Biokuiera
  • FAIRTRADE Polska 
  • MAKiS


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Łódź