To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
W cenie całodzienne wydarzenie, przerwy kawowe, lunch oraz wieczorna wymiana kontaktów. Faktury wystawiamy w ciągu 72 godzin. STANDARD (W CENIE 23% VAT)

W cenie całodzienne wydarzenie, przerwy kawowe, lunch oraz wieczorna wymiana kontaktów. Faktury wystawiamy w ciągu 72 godzin.

dostępnych: 3

już niedostępne 597,01 zł -
Bilet dla 2 osób. Dostępnych tylko 15 miejsc w tej cenie. Liczy się kolejność zgłoszeń. W cenie całodzienne wydarzenie, przerwy kawowe, lunch oraz wieczorna wymiana kontaktów dla 2 osób. Faktury wystawiamy w ciągu 72 godzin. STANDARD PODWÓJNY (W CENIE 23%)

Bilet dla 2 osób. Dostępnych tylko 15 miejsc w tej cenie. Liczy się kolejność zgłoszeń. W cenie całodzienne wydarzenie, przerwy kawowe, lunch oraz wieczorna wymiana kontaktów dla 2 osób. Faktury wystawiamy w ciągu 72 godzin.

dostępnych: 6

już niedostępne 997,00 zł -
Bilet VIP - Lunch z Prelegentami (oddzielna sala). Miejsce w 1 rzędzie. Dostępnych tylko 10 miejsc w tej cenie. Faktury wystawiamy w ciągu 72 godzin. VIP (W CENIE 23% VAT)

Bilet VIP - Lunch z Prelegentami (oddzielna sala). Miejsce w 1 rzędzie. Dostępnych tylko 10 miejsc w tej cenie. Faktury wystawiamy w ciągu 72 godzin.

dostępnych: 6

już niedostępne 997,00 zł -


WYDARZENIE NA KTÓRYM NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ 

Jesteś już aktywnym inwestorem i chcesz wejść poziom wyżej?

Myślisz o pierwszej inwestycji deweloperskiej?

Chcesz uczyć się od praktyków, którzy mają na koncie milionowe kontrakty?

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasza konferencja to przede wszystkim dogłębna wiedza od praktyków, którzy działają na rynku nieruchomościowym od wielu lat. Zapraszamy Cię na 6 merytorycznych wykładów, które przygotują Cię do wejścia na wyższy poziom inwestowania i zarabiania na nieruchomościach. Poznaj Inwestorów, osoby sukcesu oraz praktyków, którzy mają za sobą milionowe kontrakty.

Zaplanowaliśmy dużo czasu na wymianę kontaktów, które w branży są bezcenne. Przez całość trwania wykładów Uczestnicy będą siedzieli przy okrągłych stołach z podziałem na różne branże, tak aby umożliwić budowanie relacji przez całość trwania wydarzenia.

Spotykamy się w pięciogwiazdkowym Renaissance Warszaw Hotel przy ul. Żwirku i Wigury 1H z dogodnym dojazdem w Waszawie. Zaplanowaliśmy wspólny lunch oraz after-party w Club Bar. W wydarzeniu weźmie udział tylko 150 Inwestorów, w tym absolwenci Akademii Deweloperów, eksperci branżowi oraz Inwestorzy.

KIEDY: 5 grudnia 2019 g. 10:00 - 24:00
GDZIE: Renaissance Warsaw Hotel***** przy ul. Żwirku i Wigury 1H

AGENDA

9:00-10:00 Powitanie i rejestracja
10:00-10:45 "Droga do miliona" Marek Waberski
10:45-11:30 "Flipuj po milion i zarabiaj na licytacjach komorniczych" Darek Górski
11:30-12:00 Przerwa Kawowa
12:00-12:45 "Co nas czeka w podatkach w 2020" Marek Golec
12:45-14:15 Wspólny Lunch
14:15-15:00 "Jak zweryfikować działkę pod projekt deweloperski" Adrian Hołub
15:00-15:45 "Od Flipera do Dewelopera" Tomasz Stawiarz
15:45-16:15 Przerwa kawowa
16:15-17:00 "Sztuka negocjacji w nieruchomościach" Natalia Drysiak
17:00-17:45 Debata "Trendy inwestycyjne na 2020" Marcin Kubiak
17:45-18:00 Podsumowanie części merytorycznej
18:00-24:00 After-party i ekskluzywna wymiana kontaktów w Club Lounge

PRELEGENCI

Marek Waberski "DROGA DO MILIONA"

Praktyk biznesu, skuteczny przedsiębiorca, inwestor, rentier. Autor książki "Zacznij Żyć na 100%", oraz "The Path of Millionaire". Twórca wielu popularnych programów z zakresu planowania finansowego, inwestowania, budowania dochodowych biznesów "Finanse Bez Tajemnic", "Akademia Przedsiębiorczości", "Milioner Camp", "Rentier Club", "Droga Milionera czyli jak zostać Rentierem w 2-5 lat". Jako inwestor na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych. W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tys. osób.


Adrian Hołub "JAK ZWERYFIKOWAĆ DZIAŁKĘ POD PROJEKT DEWELOPERSKI"
Niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, trener, publicysta branżowy, wykładowca akademicki, inwestor nieruchomości, geodeta. Współwłaściciel i Członek Zarządu Polish Geodetic Group. Wieloletni praktyk w pomiarach i kalkulacjach powierzchni budynków biurowych, handlowych, magazynowych, mieszkaniowych, kamienic i innych. W czasie 12-letniej praktyki pomierzył lub nadzorował pomiar ~5 mln m² powierzchni w tysiącach obiektów. Od 12 lat współpracuje z największymi firmami z rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie.

Tomasz Stawiarz "OD FLIPERA DO DEWELOPERA"

Absolwent Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Jest właścicielem Akademii Deweloperów i prowadzi specjalistyczne szkolenia i pomaga wejść na wyższy poziom inwestowania.Marek Golec "CO NAS CZEKA W PODATKACH W 2020"
Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji. Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Oprócz dużej wiedzy księgowo-podatkowej inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą. Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem i rozumie biznes klientów oraz uczestników szkoleń.Natalia Drysiak - "SZTUKA NEGOCJACJI W NIERUCHOMOŚCIACH"
Licencjonowany pośrednik z obrocie nieruchomościami, szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient. Związana z branżą rozwoju osobistego. Przedsiębiorca, menadżer grup sprzedażowych ds. nieruchomości. W życiu sprzedała oraz uczestniczyła w procesie sprzedaży przy ponad tysiącu transakcji sprzedaży nieruchomości. Zbudowała kilkanaście zespołów doradczo-sprzedażowych.


Dariusz Górski "FLIPUJ PO MILION, CZYLI JAK ZARABIAĆ NA LICYTACJACH KOMORNICZYCH"
Prawnik, deweloper, inwestor klasy SMART. Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Nieruchomościami zajmuje się od ponad 8 lat i ma na koncie miliony zł obrotu na flipach. Aktualnie buduje apartamentowiec nad morzem za 14 mln zł. Bez kredytu. Sprzedał z zyskiem ponad 100 nieruchomości, z czego połowa to nieruchomości zakupione przed lub na licytacjach komorniczych. Prowadzi kanał "Flipuj po milion", w którym pokazuje skuteczne sposoby na zakup praktycznie każdej nieruchomości.


https://odfliperadodewelopera.pl/

___________

ZRÓB PRZELEW TRADYCYJNY:
Connect & Invest Santader
32109020530000000135791393
___________

ORGANIZATOR
Akademia Deweloperów
biuro@akademiadeweloperow.pl | +48 576 978 355
konferencje@akademiadeweloperow.pl
partnerzy@akademiadeweloperow.pl

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa