To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się
już niedostępne -

📌Akademia Gwiazd Biznesu - Zainwestuj w Swój Biznes. Zmiany, które przyczynią się do poprawy kondycji firmy w branży HoReCa.

Akademia Gwiazd Biznesu, która odbędzie się 21 listopada w Gdańsku będzie poświęcona rozwojowi działalności. Odpowiemy na pytanie jak reagować na zmiany, aby uzyskać szereg korzyści. Jak inwestować, aby zmniejszyć ponoszone koszty, a także dotrzeć do nowych klientów czy poprawić jakość dotychczasowych usług. W rezultacie jakie działania pozwalają uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną.

Nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu? Nie martw się, zarejestruj się dziś, następnego dnia po zakończeniu wydarzenia dostaniesz wszystkie materiały!

Akademia Gwiazd Biznesu to cykl spotkań z przedsiębiorcami, które organizuje Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W czasie warsztatów i konferencji poruszane są ważne tematy dotyczące głównie sektora Mikro, Małych i Średnich Firm. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm - właścicieli i kadry zarządzającej, a także do samorządów i instytucji, stawiających na rozwój lokalnego biznesu.

🚀 W ramach Akademii gwiazd biznesu odpowiemy na pytania:
🌊 Jak reagować na zmiany, aby uzyskać szereg korzyści?
🌊 Jak inwestować, aby zmniejszyć ponoszone koszty?
🌊 Jak dotrzeć do nowych klientów czy poprawić jakość dotychczasowych usług?
🌊 Jak pozyskać dodatkową przewagę konkurencyjną?

☝️ W trakcie spotkania dowiesz się o zespole doradczym Marszałka województwa pomorskiego w zakresie sytuacji problemowych w turystyce.

Nie każdy przedsiębiorca w swoim portfelu znajdzie środki finansowe, które pozwolą na bezpieczne zrealizowanie inwestycji związanych z rozwojem własnej firmy. Na szczęście z pomocą przychodzą przeznaczone do tego instrumenty finansowe. Dzięki nim biznes nie zostanie w tyle za konkurencją. O możliwościach osiągania celów inwestycyjnych opowiedzą przedstawiciele firm i instytucji.


➡Agenda:

9.30 - Rejestracja uczestników,

10:00 - 10:45 - Przywitanie gości, 

10:45 - 11:15 - Wsparcie inwestycyjne z UE - środki finansowe na rozwiązania ekoefektywne, produkcyjne, technologiczne, informatyczne firmy - Fundusz Regionu Wałbrzyskiego,

11:15 - 11:45 - Wsparcie inwestycyjne i obrotowe - Dariusz Kiedrowski Prezes Zarządu, Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.,

11:45 - 12:30 - O branży HORECA na Pomorzu - Dominika Czechowska, Prezes Zarządu Design and Business, Menedżer Kierunku WSB w Gdańsku, wykładowca,

12:30 - 12:45 - Przerwa kawowa

12:45 - 13:15 - Zielona energia, jako źródło zysków w branży HoReCa i nie tylko. Zarządzanie energią w trudnych czasach - Łukasz Szeląg - ekspert ds. komunikacji, współzałożyciel startupu Polska Grupa Wodorowa w Gnieźnie. Inicjator klastrów energii,

13:15 - 13:30 - Rozwój Firmy z Funduszami Europejskimi - Magda Szwedowska, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku,

13:30 - 14:00 - Sesja pytań i odpowiedzi, networking, przerwa kawowa.


Organizatorami wydarzenia są: Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, FRW Pomorskie, FRW Media Group Sp. z o.o., naszbiznes24.pl.

Partnerami wydarzenia są: Twoje Finansowe Centrum, Polska Grupa Wodorowa, Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Zobacz również:

szkolenia Dofinansowanie Doradztwo Biznesowe Poradnik biznesowy Turystyka wydarzenia Gdańsk