Akademia Internacjonalizacji / Zjednoczone Emiraty Arabskie

10 Czerwca 2021, 09:00-15:00 (Czwartek)

Wydarzenie ONLINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie odbędzie się ONLINE. Szkolenie-Webinar Online

Wydarzenie odbędzie się ONLINE.

już niedostępne -

Akademia Internacjonalizacji
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Fundusz Górnośląski S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie online w ramach Akademii Internacjonalizacji, które odbędzie się 10 czerwca 2021 r.

Akademia Internacjonalizacji - ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, ma na celu przygotowanie przedsiębiorców z województwa śląskiego do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami na rynku ZEA.

Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2021 r. w godz. 09:00-15:00 na internetowej platformie szkoleniowej evenea.pl.

Podczas szkolenia dowiesz się:
  • Jakie są różnice międzykulturowe między Polską a światem arabskim?
  • Jak prowadzić międzynarodowe działania marketingowe skierowane na rynek ZEA?
  • Jak rozpocząć działalność na rynku ZEA?
  • Na jakie wsparcie możesz liczyć jako eksporter?


Program spotkania: 
http://bit.ly/progspotzea

Szkolenie poprowadzą doświadczeni eksperci z praktycznym doświadczeniem biznesowym:

Mec. Beata M. Witkowska - Witkowska Kancelaria Prawna, Warszawa. Jako prawnik polski i niemiecki od lat doradza polskim podmiotom gospodarczym działającym w Polsce i za granicą. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na szeroko rozumianym prawie gospodarczym. Świadczy pomoc prawną i doradza polskim przedsiębiorstwo w wejściu na rynki zagraniczne, w tym rynki Półwyspu Arabskiego dobierając najkorzystniejsza formy opodatkowania dla handlu. Obsługiwała Ambasadę Kataru w Polsce oraz liczne inwestycje obywateli krajów Półwyspu Arabskiego.

Nagmeldin Karamalla-Gaiballa - Doktor Nauk Społecznych, Profesor Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu; Adiunkt w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę naukową dzieli z intensywną pracą w biznesie. Przez wiele lat pracował jako analityk m.in. w Ambasadzie Państwa Kataru w Polsce oraz doradzał i tłumaczył przy negocjacjach międzynarodowych. Od lat skutecznie doradzał obywatelom krajów Półwyspu Arabskiego w ich inwestycjach w Polsce oraz wprowadzał polskie podmioty gospodarcze na rynki krajów arabskich m.in. krajów ZEA, reprezentując je na targach, doradzając w trakcie spotkań handlowych. Posiada duże doświadczenie we wprowadzaniu firm na rynki zagraniczne. Autor licznych publikacji w najlepszych pismach naukowych na świecie.

Michał Hamera - ekspert z zakresu marketingu międzynarodowego. Właściciel agencji marketingowej specjalizującej się w strategiach marketingowych na rynkach krajowych i zagranicznych, w tym na Półwyspie Arabskim. Tworzy i realizuje wydarzenia, opracowuje strategie marketingowe, a także pomaga firmom budować właściwie relacje. Spędził ponad 2000 godzin na salach szkoleniowych szkoląc z tematów budowy marki, komunikacji, social media i innych. Prowadził szkolenia z marketingu terytorialnego oraz tworzenia ofert inwestycyjnych dla m.in.: Centrum Inicjatyw Gospodarczych, pracowników Urzędu Marszałkowskiego WZP, włodarzy i pracowników urzędów gmin i miast z województwa zachodniopomorskiego.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W AKADEMII:
  • 6h zajęć na temat kluczowych kwestii biznesowych,
  • komplet materiałów szkoleniowych,
  • dostęp do indywidualnych konsultacji online,
  • certyfikat udziału.
Udział w szkoleniu online związany jest z otrzymaniem pomocy de minimis.


WIĘCEJ INFORMACJI:
Eurofinance Training Sp. z o.o.
tel.: 22 830 13 40; tel. kom.: 609 124 124
e-mail: [email protected];
http://www.efszkolenia.pl

Akademia Internacjonalizacji organizowana jest w ramach projektu "Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania" realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. ze środków EFRR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, Poddziałanie 3.5.1 Promocja gospodarcza regionu. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat ekspansji na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Organizator:


Fundusz Górnośląski SA
40-086 Katowice
ul. Sokolska 8

tel.: +48 32 723 31 10
e-mail: [email protected]
https://www.fgsa.pl/
https://www.facebook.com/fgsapl/


Zobacz również:

szkolenia Eksport Rozwój biznesu Seminarium Strategia