To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Akademia Plus Jeden - czyli jak chronić know-how
już niedostępne -

!    !    !    Wydarzenie odwołane     !    !    !

Nowy termin wydarzenia: 16.01.2019 r. Link do zapisów: https://evenea.pl/event/akademiaplusjeden-know-how-16-01/

Wspólnie z kancelarią Szymański & Wyjatek Adwokaci w ramach Akademii Plus Jeden zapraszamy na szkolenie "Zabezpieczenie tajemnicy przedsiębiorstwa w branży technologicznej - czyli jak chronić know-how i prawa własności intelektualnej wewnątrz działalności i w relacjach biznesowych?"

W trakcie warsztatu wykładowca, Adwokat Michał Wyjatek przedstawi czym jest tajemnica przedsiębiorstwa oraz w jaki sposób zabezpieczyć ją wewnątrz swojej działalności w ramach współpracy z pracownikami czy podwykonawcami, na przykładzie branży technologicznej (IoT, gamedev, hardware business).

Ponadto, przedstawi jakie klauzule umowne powinny znaleźć się w porozumieniach NDA zawieranych z kontrahentami czy inwestorami, ze szczególnym uwzględnieniem sposobów wymiany informacji, osób upoważnionych do dostępu od informacji poufnych oraz kar umownych i czasu obowiązywania takich umów.


  • Wykładowca: Adwokat Michał Wyjatek.

Specjalista z zakresu prawa handlowego i prawa własności intelektualnej.


Prowadził liczne projekty związane z tworzeniem start-upów i reprezentacją ich założycieli w negocjacjach z inwestorami. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów z branży nowych technologii, w tym producentów elektroniki oraz programów komputerowych.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył roczne stypendium na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Genui (Włochy), a następnie kilkumiesięczny staż w jednej z genueńskich kancelarii adwokackich. Absolwent Centrum Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie w Katanii.

Włada biegle językiem angielskim i włoskim.
Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań