To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Aktywne metody pozyskiwania talentów. Rola wizerunku organizacji NGO w rekrutacji wolontariuszy i współpracowników.
już niedostępne -

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • Nauczysz się budować bazę potencjalnych kandydatów na wolontariuszy i współpracowników w oparciu o metody directsearch
  • Poznasz różne metody poszukiwania nowych członków zespołu, w szczególności wśród osób, które nie zgłoszą się do Ciebie same
  • Przełożysz wartości swojej organizacji na sposoby komunikowania się, które pomogą Ci w prowadzeniu rekrutacji do Twojej organizacji

Dla kogo?

• dla pracowników NGO, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat metod pozyskiwania kandydatów do ich organizacji

Co w programie?

  • Na rozgrzewkę: prezentacja idei wolontariatu pracowniczego
  • Bezpośrednia metoda pozyskiwania kandydatów czyli headhunting w praktyce. Jak się wydobywa kandydatów spod ziemi.
  • Dlaczego aby skutecznie rekrutować wolontariuszy i pracowników warto dbać o wizerunek organizacji?Dobre praktyki liderów rynku - certyfikowanych pracodawców.
  • Czy wiemy jacy jesteśmy i co chcemy światu powiedzieć ? Jasny przekaz wartości Waszej organizacji wspierający rekrutację.

Szkolenie prowadzone w oparciu o aktywne metody warsztatowe m.in. scenki, praca w grupach, dyskusje

Gdzie i kiedy?

  • 19.12.2019, godziny 17.00-20.00
  • Biuro Inicjatyw Społecznych, ul. Krasickiego 18 (Podgórze)

Kto poprowadzi?

Małgorzata Królak - główny specjalista ds. Rekrutacji w Alexander Mann Solutions Polska. Z wykształcenia filolog germanista. Od 6 lat pracuje w sektorze RPO (recruitmentprocess outsourcing), głównie na rynkach niemieckojęzycznych, odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie procesami rekrutacyjnymi: rekomendacja narzędzi, tworzenie strategii i baz talentów. Z Biurem Inicjatyw Społecznych sympatyzuje od 2018 r. przy współpracy dla projektu "Ukryte marzenia".

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Festiwal szkoleń dla NGO 2019" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

UWAGA!

Warunkiem udziału w szkoleniach jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego (dostępny przy opisie każdego ze szkoleń). Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc, pozostali zainteresowani wpisani zostaną na listę rezerwową.

Z udziału w szkoleniu można zrezygnować do 2 dni przed jego terminem. W przypadku późniejszego odwołania udziału uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia zastępstwa. Osoby, które wycofają się z udziału w szkoleniu bez zastępstwa lub w ogóle bez poinformowania organizatorów mogą zostać w konsekwencji skreślone z listy uczestników kolejnych szkoleń w ramach Festiwalu Szkoleń dla NGO oraz innych działań edukacyjnych Biura Inicjatyw Społecznych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków