Album harmonijkowy

17 Stycznia 2023, 17:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Rezerwacja miejsca warsztatowego. Wybierając tą opcję zobowiązujesz się dokonać opłaty za warsztat na miejscu w pozostałej kwocie 50 zł. Rezerwacja miejsca warsztatowego - album harmonijkowy 17.01.23

Rezerwacja miejsca warsztatowego. Wybierając tą opcję zobowiązujesz się dokonać opłaty za warsztat na miejscu w pozostałej kwocie 50 zł.

już niedostępne 20,00 zł -

Podczas warsztatu każdy uczestnik będzie miał okazję poznać podstawowe techniki tworzenia i budowy ręcznie robionych albumów na zdjęcia. Każdy z przygotowanej wcześniej bazy stworzy i ozdobi samodzielnie własny album na dowolną okazję - przygotowane zestawy będą zawierały napisy na nadchodzący Dzień Babci i Dziadka lub Walentynki, w przypadku chęci stworzenia albumu na inną okazję proszę o zgłoszenie tego najdalej na tydzień przed planowanym warsztatem.

Albumy harmonijkowe są jednymi z najprostszych, ale niezwykle efektownych form albumowych. Pozwalają na proste zdobienia wewnętrznych kart albumowych oraz stworzenie dodatkowych kieszeni na zdjęcia. Okładka naszego albumu zdobiona będzie papierem scrapowym, w formie kompozycji 3d z tekturkami, napisami, kwiatami lub w formie ramki z shakerem. Papiery i dodatki będą wcześniej przygotowane, a każdy z uczestników otrzyma zarówno listę materiałów z jakich będziemy korzystać jak i rozpiskę z podstawowymi zastosowanymi wymiarami.

Z całą pewnością album taki, własnoręcznie stworzony, wypełniony wspólnymi zdjęciami, przedstawiającymi cudowne wspomnienia i warte zapamiętania chwile, będzie niezwykła pamiątką dla każdego.

Warto szczególnie pamiętać o zbliżających się okazjach - Dniu Babci i Dziadka lub Dniu Zakochanych :)

W trakcie warsztatu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i wsparcie prowadzącego, jeśli jednak chcesz i posiadasz, możesz zabrać swoje ulubione nożyczki oraz trymer/gilotynę :)
Warsztat odbędzie się bez względu na ilość zgłoszeń. Opłaty za warsztat są możliwe na miejscu jednak wcześniej konieczne jest zarezerwowanie miejsca. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez Pracownie Cafe.

WAŻNE TERMINY : 
17.01.2023 - warsztat 
10.01.2023 - zamykamy zapisy

Miejsce:  Pracownie Cafe, Zygmunta Starego 43c.

warsztat płatny, ilość miejsc ograniczona
cena 70 zł /osoba , obowiązują zapisy.
Istnieje możliwość zakupienia dodatkowego zestawu materiałów warsztatowych po wcześniejszym zgłoszeniu, lub gdy pozostaną zestawy w wyniku nieobecności uczestnika.
Zapisując się na warsztat przez portal Evenea należy zarezerwować swoje miejsce dokonując wpłaty w kwocie 20 zł, pozostałą część (50 zł) należy uregulować w dniu warsztatu.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gliwice