Webinar TLA - Analiza cen transferowych - praktyczne problemy

15 Października 2020, 11:00-12:00 (Czwartek)

link do transmisji zostanie przesłany do uczestników w wiadomości potwierdzającej rejestrację,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Ceny transferowe"

Temat spotkania:

Analiza cen transferowych - praktyczne problemy

Zagadnienia, które omówimy podczas webinarium:
  1. COVID-19, a aktualizacja analiz;
  2. Konieczność identyfikacji powiązań osobowych;
  3. Cena TP, a cena dla celów celnych.
Prowadzący:

Remigiusz Markiel - doradca podatkowy, związany z Kancelarią TLA od 2013 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym: sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Prelegent szkoleń z zakresu z tematyki cen transferowych (m.in. dla klientów z międzynarodowych grup kapitałowych).

Łukasz Peterek - konsultant podatkowy. Absolwent kierunku Administracja na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuje się w projektach z zakresu cen transferowych, podatku u źródła oraz akcyzy. Brał udział w realizowaniu wielu zagadnień związanych z podatkami dochodowymi i VAT, w tym: przygotowywanie wniosków o interpretacje indywidualne, rejestracja podmiotów do celów podatkowych, przygotowywanie dokumentacji podatkowych, analizowanie zmian w przepisach prawnych oraz śledzenie praktyki interpretacyjnej organów podatkowych.

Zapraszamy

Kancelaria TLA


Partnerzy webinarium:

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości. inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektomobilność - Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności stanowi ogólnopolską platformę wymiany doświadczeń pomiędzy sferą edukacji formalnej i poza formalnej a przedsiębiorcami. Rada buduje partnerstwa przedsiębiorstw z instytucjami rynku pracy, co pozwala na dostarczenie wiarygodnych danych o potrzebach kwalifikacji w sektorze. W ramach projektu odbiorcami wsparcia są przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności.

Zobacz również:

konferencje