Webinar TLA - Analiza cen transferowych - praktyczne problemy

15 Października 2020, 11:00-12:00 (Czwartek)

link do transmisji zostanie przesłany do uczestników w wiadomości potwierdzającej rejestrację,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
15 Października 2020, 12:00

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Ceny transferowe"

Temat spotkania:

Analiza cen transferowych - praktyczne problemy

Zagadnienia, które omówimy podczas webinarium:
  1. COVID-19, a aktualizacja analiz;
  2. Konieczność identyfikacji powiązań osobowych;
  3. Cena TP, a cena dla celów celnych.
Prowadzący:

Remigiusz Markiel - doradca podatkowy, związany z Kancelarią TLA od 2013 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym: sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Prelegent szkoleń z zakresu z tematyki cen transferowych (m.in. dla klientów z międzynarodowych grup kapitałowych).

Łukasz Peterek - konsultant podatkowy. Absolwent kierunku Administracja na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuje się w projektach z zakresu cen transferowych, podatku u źródła oraz akcyzy. Brał udział w realizowaniu wielu zagadnień związanych z podatkami dochodowymi i VAT, w tym: przygotowywanie wniosków o interpretacje indywidualne, rejestracja podmiotów do celów podatkowych, przygotowywanie dokumentacji podatkowych, analizowanie zmian w przepisach prawnych oraz śledzenie praktyki interpretacyjnej organów podatkowych.

Zapraszamy

Kancelaria TLA


Partnerem webinaru jest inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości.

inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Zobacz również:

konferencje