To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapraszamy Klubowiczów BCC z zaproszonymi gośćmi
już niedostępne -

Zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy członkowskiej Loży Warszawskiej Business Centre Club - Andra, w trakcie którego eksperci podzielą się pomysłami na optymalizacje, które można wprowadzić w obszarze infrastruktury, procesów produkcyjnych i bieżącej eksploatacji w firmach.

Podczas naszego spotkania będziemy mieli okazję spytać ekspertów, o obszary w których warto szukać oszczędności oraz omówimy w jakiego rodzaju rozwiązania warto zainwestować, aby poprawić bilans energetyczny i obniżyć koszty.
Dowiemy się jak pozyskać wiedzę o faktycznym zużyciu i do czego jej użyć. Usłyszymy o nieoczywistych źródłach energii, które można konstruktywnie wykorzystać.

Andra już od 35 lat pomaga klientom korzystać z potencjału nowych technologii. Na naszym, lutowym spotkaniu eksperci firmy członkowskiej BCC wskażą, jak nowe technologie pomagają być bardziej green i smart - także w obszarze np. zarządzania finansami, czy też zdalnej i hybrydowej pracy i komunikacji.

Zapraszamy!


prelegenci:

Witold Świątkowski - Członek Zarządu ANDRA związany z firmą od ponad 30 lat. Lider zespołu ds. zarządzania energią w przedsiębiorstwach. Od blisko 20 lat odpowiedzialny za rozwój oferty firmy w obszarze M2M/IoT, w szczególności rozwiązań dla Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w zakresie radiowych rozwiązań komunikacyjnych (comander) w systemach Smart Grid i SmartMetering. Członek Rady Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (Sekcja Inteligentnych Sieci - Smart Grids), od 2 lat członek Business Centre Club.


Tomasz Giers - Ekspert w zakresie energetyki w przemyśle - systemów chłodniczych i odzysku ciepła oraz systemów kogeneracyjnych wysokiej sprawności.

Od 20 lat zawodowo związany z energetyką na szczeblu utrzymania ruchu, projektowania rozwiązań oraz zarządzania projektami i zespołem sprzedażowym. Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej oraz MBA dla inżynierów w Akademii Leona Koźmińskiego. W zespole ANDRA od 2 lat, odpowiada za sprzedaż i wdrożenia Działu Inżynierii Systemów Energetycznych.


Jacek Magiera - Szef Zespołu Automatyki w Dziale Infrastruktury Technicznej. Z firmą ANDRA związany od 12 lat, odpowiedzialny za projekty i wdrożenia rozwiązań automatyki budynkowej i przemysłowej. Absolwent Informatyki Stosowanej o specjalizacji Bezpieczeństwo Obiektów i Informacji, od 20 lat realizuje wdrożenia z obszaru automatyki systemów w obiektach przemysłowych i komercyjnych.


Paweł Adamczyk - Absolwent kierunku Automatyka Elektroenergetyczna na Wydziale Elektrycznym PW. Od ponad 20 lat związany biznesem metering. W firmie ANDRA od 8 lat odpowiedzialny za projekty w obszarze Smart Metering, Smart Grid i AMI/AMR, obejmujące produkcję i wdrożenia rozwiązań na potrzeby zdalnego odczytu danych z urządzeń pomiarowych i monitorowania ciągłości ich pracy oraz integracji systemów eksperckich u klientów przemysłowych i korporacyjnych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa