Język angielski w biznesie - kurs stacjonarny, semestr wiosenny

17 Lutego 2018, 11:00 (Sobota) - 3 Marca 2018, 11:00 (Sobota)

Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wpłacenie zaliczki jest niezbędne do rezerwacji miejsca w kursie. Po jej opłaceniu otrzymasz od organizatora dalsze informacje. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem poprostu@mowdomnie.pl. grupa 1: poniedziałki, godzina 11.00-12.30 - zaliczka

Wpłacenie zaliczki jest niezbędne do rezerwacji miejsca w kursie. Po jej opłaceniu otrzymasz od organizatora dalsze informacje. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem poprostu@mowdomnie.pl.

dostępnych: 3

już niedostępne 59,00 zł -
Wpłacenie zaliczki jest niezbędne do rezerwacji miejsca w kursie. Po jej opłaceniu otrzymasz od organizatora dalsze informacje. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem poprostu@mowdomnie.pl. grupa 2: środy, godzina 16.45-18.15 - zaliczka

Wpłacenie zaliczki jest niezbędne do rezerwacji miejsca w kursie. Po jej opłaceniu otrzymasz od organizatora dalsze informacje. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem poprostu@mowdomnie.pl.

dostępnych: 4

już niedostępne 59,00 zł -

NAUCZ SIĘ PROWADZIĆ SWOJE ROZMOWY BIZNESOWE PO ANGIELSKU!

CZY TEN KURS JEST DLA CIEBIE?
  1. Używasz lub chcesz używać języka angielskiego w pracy?
  2. Znasz angielski na poziomie średnio-zaawansowanym?
  3. Gubisz się w gąszczu dostępnych materiałów do nauki?
  4. Cenisz indywidualne podejście do nauki?
  5. Chcesz uczyć się w małej grupie?

Większość Twoich odpowiedzi to "tak"? Świetnie! Czytaj więc dalej:

Pracując z moimi klientami podczas spotkań indywidualnych, zauważyłam, że najbardziej są zadowoleni z materiałów, które stuprocentowo trafiają w ich bieżące potrzeby zawodowe. Najczęściej są to osoby bardzo aktywne, które cenią sobie swój czas, tak więc lekcja maksymalnie napakowana wartościową treścią stanowi dla nich maksymalny zysk.

Podobne usługi oferuję klientom w kursach grupowych, dlatego do kursu wybrałam taki materiał, który możesz owocnie wykorzystać w swojej pracy. Jak to się mówi? Bez żadnego pitu-pitu. W dodatku około połowa treści to mój autorski materiał, esencja tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Czego nauczysz się w ciągu tego kursu?

Poniższe tematy to główny szkielet kursu, który będzie uzupełniany stosownie do Twoich umiejętności i oczekiwań. Spodziewaj się dużo mówienia, uzupełniających tematów gramatycznych, informacji ze świata kultury anglojęzycznej.

Moduł 1: Zmierzysz się ze swoją pierwszą rozmową telefoniczną z nowym klientem. Sprawdzisz, czy cold calling jest odpowiednią metodą marketingową dla Ciebie. Nauczysz się, jak powiedzieć, że jesteś zawalony robotą.
Moduł 2: Napiszesz powalający na kolana email. Przeprosisz za to, że nie pojawiłaś się na spotkaniu. Dowiesz się, czym jest storytelling i jak możesz go wykorzystać, by Twoje wiadomości były bardziej wymowne.
Moduł 3: Przełożysz spotkanie na inny dzień. Nagrasz się na pocztę głosową. Zdobędziesz adres e-mail szefa firmy, z którą chcesz podjąć współpracę.
Moduł 4: Podsumujesz owocne spotkanie. Zadbasz o nowe relacje, by owocowały w przyszłości. Sprawdzisz swoją znajomość biznesowego savoir-vivre.


 

Pełen opis kursu, wraz z przykładowymi materiałami, pełną informacją o płatnościach, grupach, czasie trwania i opiniami o organizatorze, znajdziesz pod tym linkiemZapraszam do rezerwacji miejsca w wybranej przez Ciebie grupie!

Aleksandra Janowska

Mów Do Mnie!

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa