Angielski z frajdą dla dzieci!

27 Września 2019, 11:00-13:00 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się
już niedostępne -

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla rodziców z dziećmi od 0 do 3 roku życia, w trakcie których porozmawiamy, jak nauka języka angielskiego wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka. Podczas spotkania obalimy najpopularniejsze stereotypy dotyczące nauki języka obcego u dzieci oraz pokażemy, jak poprzez zabawę możemy zainteresować dziecko poznawaniem nowych słów.

Podczas spotkania odbędzie się pokazowa lekcja metodą Helen Doron, dzięki czemu każdy rodzic pozna nowy wachlarz zabaw, które umilą wspólnie spędzony czas w domu.

Mało tego! Nasze warsztaty pozwolą Ci:

- zdobyć nową wiedzę na temat rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dziecka;

- poznać nowe osoby;

- aktywnie i miło spędzić wolny czas;

- poznać zasady nauczania wg metody Helen Doron.

Dla dzieci będzie to zaś doskonała okazja do zabawy i wspólnego odkrywania świata w towarzystwie rodziców i ich dzieci.

Warsztaty poprowadzi:

Ksymena Kozioł - nauczyciel języka angielskiego z 24 letnim stażem, dyrektor Centrum Helen Doron w Sosnowcu, mama dwóch synów. Propagator wczesnej edukacji poprzez "Pedagogikę Lwa Wygotskiego", "Zabawy Fundamentalne" i metodę Helen Doron. Autor artykułu "Nauczanie języka obcego a rozwój intelektualny dziecka" opublikowanego w miesięczniku "Zdrowa Medycyna" (czerwiec 2001). W wolnym czasie zajmuje się modelarstwem artystycznym, tworzy zabawki drewniane oraz biżuterię artystyczną.

Organizatorzy wydarzenia:

Karuzela Familijna - miejsce w sieci zakręcone na punkcie mam. Jej główną ideą jest wspieranie kobiet w świadomym i aktywnym macierzyństwie oraz utwierdzanie ich w przekonaniu, że MAJĄ PRAWO BYĆ Z SIEBIE DUMNE. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów oraz spotkań dla kobiet.

Stowarzyszenie Mamy Mamom Sosnowiec - stowarzyszenie powstałe z miłości do dzieci i ich mam. Działamy dla

- kobiet w ciąży, które mają tysiące pytań...

- mam, które szukają chwili wytchnienia;

- dzieci, których śmiech jest najlepszym natchnieniem.

Warsztaty odbędą się w Centrum Helen Doron w Sosnowcu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach bezpłatnego cyklu spotkań dla aktywnych rodziców poszukujących informacji na temat nowych metod nauczania i wychowywania dzieci. Naszym celem jest umożliwienie spotkań ze specjalistami, rozwijanie kompetencji miękkich wśród rodziców oraz umożliwianie im spędzania czasu w aktywny i inspirujący sposób. Pomysłodawcami spotkań są Karuzela Familijna oraz Stowarzyszenie Mamy Mamom Sosnowiec, które działają na rzecz wspierania i integracji rodzin z okolic Zagłębia i Śląska.

Regulamin

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Sosnowiec