Koncert_ Searching for Managment

23 Kwietnia 2022, 20:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet wstępu na koncert Searching for Managment w dniu 23.04.2022 dla 1 os. Pamiętaj zabierz go ze sobą! Bilet na koncert Searching for Managment + wizualizacje Radek Deruba, Gary Garnowski

Bilet wstępu na koncert Searching for Managment w dniu 23.04.2022 dla 1 os. Pamiętaj zabierz go ze sobą!

już niedostępne 20,00 zł -

Koncert: Searching For Management*
Wizualizacje: Radek Deruba, Gary Garnowski

kiedy: 23.kwietnia 2022 g. 20.00
gdzie: Dok Cesarski, namiot sferyczny, ul. Dokowa 1, Gdańsk

Organizator: Instytut Kultury Miejskiej
Partnerzy: CUMY, Stocznia Cesarska, Dok Cesarski

*koncert poprzedzi pokaz animacji uczestników ANIMATONU II - 24h maratonu tworzenia animacji.

Searching For Management - duet Jakuba Szwarca oraz pianisty Michała Rukszy, który jest wynikiem zainteresowań obu artystów muzyką repetytywną, trance'ową, IDM oraz szeroko rozumianą muzyką elektroniczną. Artyści współpracowali razem w zespole Smutne Piosenki nie zgadzając się w wielu aspektach i to ta niezgoda stała się fundamentem do stworzenia nowego projektu elektroakustycznego, w której muzycy łączą charakterystyczne elementy muzyki elektronicznej (takie jak sekwencery, samplery, syntezatory okraszone efektami) z werwą i ekspresją brzmienia akustycznej perkusji. Zespół wydał w 2021 roku 3 life sesje oraz teledysk. Jest również laureatem drugiego miejsca na międzynarodowym konkursie kompozytorskim w Finlandii "Ninth International Online JSFest 2021 Composition Competition"

Michał Ruksza - pianista, kompozytor, pedagog. Studiował na Wydziale Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu. Aktualnie klawiszowiec zespołów Smutne Piosenki, Nowa Fala Polskiego Dansingu, Korpo oraz Searching For Management - elektronicznego duetu, który współtworzy z Jakubem Szwarcem. Od kilku lat jest kierownikiem muzycznym i akompaniatorem zespołu muzycznego kabaretu Zenona Laskowika. Brał udział w projekcie "Zendegi Zibast" uznanego gitarzysty jazzowego, Marka Jakubowicza. Współtworzy z nim także duet Unobtainum, łączący jazz skandynawski z muzyką perską. Specjalizuje się w muzyce elektronicznej, wykonuje solo live acty. Prowadzi własną agencję muzyczną, zajmując się m. in. tworzeniem profesjonalnych podkładów muzycznych. Od lat bierze udział w edukacyjnych audycjach muzycznych dla przedszkoli i szkół jako nie tylko pianista, ale i wokalista, kompozytor, tekściarz i aktor. Jest również instruktorem w Art of Voice Studio Ewy Nawrot w Poznaniu.

Jakub Szwarc - dynamicznie rozwijający się perkusista, absolwent wydziału jazzu w Szkole Muzycznej II ST. Im. M. Karłowicza w Poznaniu i licencjatu na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. W swoim stylu łączy elementy współczesnego jazzu, hip hopu oraz sonorystyki drugiej połowy XXw. oraz potężną dawkę energii, wynikającą z inspiracji muzyką metalową, djent, trance oraz rockiem progresywym. Obecnie student studiów magisterskich w Instytucie Jazzu na poznańskiej Akademii Muzycznej.

Wydarzenie zakończy ANIMATON II - warsztaty dla twórców animacji oraz 24h maraton tworzenia animacji; 

Regulamin wydarzenia

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Gdańsk