To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie w ramach projektu ,,Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania.’’
już niedostępne -

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i Urząd Marszałkowski Warszawy zaprasza do spotkań warszawskich przedsiębiorców w ramach projektu ,,Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania.''

Warszawa i przedsiębiorczość w Warszawie to jej mieszkańcy. Poziom rozwoju naszego miasta i całego województwa mazowieckiego jest wypadkową naszych codziennych działań i decyzji.

Warszawski Przedsiębiorco ! Twoja działalność, doświadczenie i potrzeby są dla nas ważne, dlatego chcemy, abyś aktywnie zaangażował się w rozwój Twojego miasta i województwa zwłaszcza w trudnym czasie pandemii.

Wybierz jeden z poniższych terminów i spotkaj się z nami i innymi przedsiębiorcami.

Na spotkaniu będziesz mógł podzielić się swoimi potrzebami opartymi na doświadczeniu w zakresie: wyzwań i barier rozwojowych, wdrażania innowacji, projektów badawczo rozwojowych, zapotrzebowania na kwalifikacje i instrumenty wsparcia pomagające w optymalny sposób wykorzystać środki publiczne na wspieranie innowacyjności. Twoje odpowiedzi będą miały wpływ na planowane wsparcie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczości. Razem możemy więcej.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w spotkaniu otrzymają:

-Możliwość networkingu ze wszystkimi uczestnikami spotkania,

-Voucher Sieci Przedsiębiorczych Kobiet na wydarzenia Sieci w kwocie 100 zł,

- Książkę Niezniszczalne,

Nagrody do odebrania w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet ul. Konstruktorska 11 Warszawa

Spotkania są przeznaczone dla przedsiębiorców prowadzących działalność w ramach Inteligentnej Strategii Mazowsza działających na terenie miasta st Warszawy.

Wydarzenie online.

Zobacz również:

szkolenia