ARCHIdzieci na 4DD vol.2

29 Stycznia 2022, 12:45-14:15 (Sobota)

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ARCHIdzieci
już niedostępne -

29.01.2022 | godz. 12:45 | Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antala 1, Katowice | stoisko 103

Więcej informacji o zapisach na główne wydarzenie 4DD i obowiązujących obostrzeniach: https://www.4dd.pl/2022/pl/rejestracja-2022,513.html

"ARCHIdzieci" - warsztaty architektoniczne

Prowadzenie: arch. Ewa Szymańska-Sułkowska.

"ARCHIdzieci" to autorski cykl spotkań z dziećmi mający zaznajomić najmłodszych z podstawami architektury, urbanistyki i zawodu architekta. Warsztaty mają uwrażliwić dzieci na otaczającą przestrzeń i nauczyć uważnej obserwacji oraz zainteresować szeroko rozumianą architekturą. Każde spotkanie poświęcone jest osobnemu zagadnieniu. Dzieci wykonują modele i kompozycje, kolorują, wymyślają, oceniają, wyrażają swoje emocje i pomysły. Tematem majowych warsztatów będzie miasto, procesy jego powstawania i możliwości zmieniania go. Wszystko co trzeba ze sobą zabrać to dobry humor, otwartą głowę, ręce do pracy i strój swobodny, możliwy do zabrudzenia (mile widziane fartuszki ochronne). Autorką i kuratorką cyklu jest arch. Ewa Szymańska-Sułkowska.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dzieci do 16 r.ż. wchodzą bez opłat oraz ograniczeń covid. Od opiekunów wymagane jest szczepienie lub oświadczenie ozdrowieńca lub negatywny test na covid. Obie grupy muszą zarejestrować się jeszcze na główne wydarzenie : 
https://www.4dd.pl/2022/pl/rejestracja-2022,513.html

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Katowice