To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  TURA 1 - Start o 16.00 - W tej turze 50 miejsc dla drużyn od 2 do 4 osób, gdzie co najmniej 1 jest dorosła.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  TURA 2 - Start o 17.00 - W tej turze 50 miejsc dla drużyn od 2 do 4 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest dorosła.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Czy Twoja ekipa to NAJLEPSZA EKIPA POD SŁOŃCEM?

Jeśli kochacie lato, ruch i pełną radości zabawę z przyjaciółmi, to koniecznie weźcie udział ze swoją drużyną w wakacyjnej grze integracyjnej z nagrodami pod hasłem NAJLEPSZA EKIPA POD SŁOŃCEM! Integracyjna gra terenowa, która odbędzie się w sobotę 23 lipca między 16.00 a 20.00 w plenerach gliwickiej Areny, to atrakcja czwartego weekendu wakacyjnej akcji SUMMER ARENA przy Arenie Gliwice. Udział w grze jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc, która startuje w poniedziałek 18 lipca od godziny 8.00.

DLA KOGO GRA

Gra jest skierowana do grup przyjaciół i rodzin - dorosłych, młodzieży i dzieci. Żeby wziąć udział w grze trzeba zebrać ekipę - od 2 do 4 osób - gdzie, co najmniej 1 osoba jest dorosła.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁA GRA

W trakcie gry zgłoszone ekipy zmierzą się z zadaniami, które z dużym - naprawdę dużym - przymrużeniem oka będą nawiązywać do różnych urlopowych wyzwań. Od pakowania ekwipunku, przez trafianie do celu z pomocą mapy, rozstawianie obozowiska, gotowanie, aż po wakacyjne gry i zabawy. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spędzić ze sobą urlopu, będzie to doskonała okazja, by "dotrzeć się" przed wspólnym wyjazdem, a Ci, którzy już spędzili ze sobą niejedne wakacje pokażą na co ich stać!

Za wykonanie każdego zadania drużyny będą zbierały punkty. Wśród wszystkich ekip, które osiągną wynik minimum 80% możliwych do zdobycia punktów rozdysponujemy nagrody-niespodzianki, a na wszystkie dzieci czeka coś słodkiego!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE

Gra odbędzie się w dwóch turach, by zapewnić uczestnikom komfortowe warunki udziału w zabawie. W każdej turze może wystartować maksymalnie 50 osób, w drużynach od 2 do 4 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest pełnoletnia.

Pierwsza tura wystartuje o 16.00, a druga o 17.00. O wyborze godziny startu drużyny zdecydują zapisując swój zespół do gry. Na wykonanie wszystkich zadań drużyny będą miały maksymalnie 3 godziny.

Po zakończeniu gry każda drużyna zgłosi się do punktu mety, gdzie podliczymy zdobyte punkty. Każdy zespół, który osiągnie wynik minimum 80% możliwych do zdobycia punktów otrzyma nagrody-niespodzianki, a na wszystkie dzieci czeka coś słodkiego!

Zapisy do gry startują w poniedziałek 18 lipca od godziny 8.00 i potrwają do wyczerpania 100 miejsc w grze.

KTO ZA TYM STOI

Organizatorem gry jest Arena Gliwice w ramach programu letnich aktywności pod hasłem SUMMER ARENA. Producentem gry jest Silesia Events.

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Gliwice