To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET STANDARD
już niedostępne 150,00 zł -
  BILET MIKOŁAJKOWY
już niedostępne 50,00 zł -

Boisz się wprowadzić zmianę, która jest dla Ciebie ważna? Kolejna próba nie przybliża Cię do realizacji celu? Czujesz, że zasługujesz na szczęście, ale obawiasz się, że Twoje decyzje nie poprawią obecnej sytuacji? Wprowadzasz zmianę, a potem wracasz do punktu wyjścia?


Warsztat przeprowadzi Cię przez schemat wprowadzania zmian do Twojego życia. W czasie warsztatu dowiesz się w jaki sposób zachodzą zmiany. Poznasz elementy, które powodują, że pozostajesz w strefie komfortu albo dyskomfortu i zrozumiesz dlaczego wyjście z jednej, jak i z drugiej strefy jest dosyć skomplikowane. Poznasz Twoje silne strony, które pomogą Ci przy zmianie oraz słabe, z którymi będziesz musiał sobie poradzić, aby tą zmianę wprowadzić.

Otrzymasz również narzędzia, które pomogą Ci zdefiniować obszar, który wymaga wprowadzenia zmian. Dodatkowo poznasz proces przechodzenia przez zmianę, przyjrzysz się i zrozumiesz swoje reakcje, jakie zachodzą w tym procesie oraz przygotujesz się na to, co może Cię jeszcze spotkać. Będziesz w stanie przyjrzeć się zmianom, których chcesz dokonać i określić, w jakim stopniu znajdują się one w Twojej strefie wpływu. Przyjrzysz się swoim ograniczeniom, które mogą powodować, że przejście przez zmianę jest trudne, ale przede wszystkim zrozumiesz, że każda zmiana jest możliwa i wymaga świadomej pracy z Twojej strony.
Nabierzesz większej pewności siebie i zdecydowanie łatwiej będzie Ci postawić każdy kolejny krok.


Warsztat poprowadzi Iwona Spaleniak - założycielka Akademii Skutecznej Zmiany, trener rozwoju osobistego, coach.

Zapisy akademiazmiany@gmail.com

https://www.facebook.com/skutecznazmiana
KOSZT:


100 zł - do 24.12.2019
150 zł - od 25.12.2019

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia