INWESTORZY, VC I STARTUPY

14 listopada 2019, 19:00-22:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli. WEJŚCIÓWKA

Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli.

Wyprzedane 15,99 zł Wyprzedane

Czym kierują się VC szukając startupów? Jak zacząć rozmawiać z inwestorami i z którymi? Na co zwracać uwagę pod kątem prawnym? Co startup musi mieć żeby zainteresowac inwestorów?

Waszymi gośćmi i prelegentami będą: Paula Pul (LAWMORE), Michał Rokosz (Inovo Venture Partners), Artur Karczykowski (Sunfish Partners), Bartek Gola (SpeedUp Venture Capital Group)

O organizatorze: AULA POLSKA od 2007 roku promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Więcej znajdziesz tutaj: http://aulapolska.pl/

W sezonie 2019-2020 spotkania z cyklu Aula Polska będą odbywały się w nowym miejscu: Hub Hub Nowogrodzka Square (al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa)

Uwaga! Od października 2019 każde spotkanie z cyklu Aula Polska w Warszawie będą płatne. Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa