VOICE - USŁUGI GŁOSOWE

3 Października 2019, 19:00-23:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wejściówka

dostępnych: 3

już niedostępne 15,99 zł -

Smart speakers i inteligentni asystenci. Dlaczego Siri czy Alexa będą coraz bardziej nam pomocne? Jak zarabiać na usługach głosowych? Jak tworzyć software i treści (podcasty)? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi prelegenci podczas kolejnego spotkania z cyklu Aula Polska. Zapraszamy!

A waszymi gośćmi i prelegentami będą: Katarzyna Ryniak i Marcin Cymerys (Upside), Karol Stryja (STORIA by Abstra), Maciej Małek (Podcastblog.pl) i Rafał Kuklinski (Director at Amazon Development Centre in Poland leading Text-2-Speech)

O organizatorze: AULA POLSKA od 2007 roku promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Więcej znajdziesz tutaj: http://aulapolska.pl/

W sezonie 2019-2020 spotkania z cyklu Aula Polska będą odbywały się w nowym miejscu: Hub Hub Nowogrodzka Square (al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa)

HubHub Nowogrodzka Square

Uwaga! Od października 2019 każde spotkanie z cyklu Aula Polska w Warszawie będą płatne. Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa