To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Aula Polska Kraków #9
już niedostępne -

#9 Aula Polska Kraków

W środę, 22 stycznia 2020 roku o godzinie 18:30, spotkamy się na kolejnej edycji Auli Polskiej Kraków! Tym razem tematem będzie "Co nas czeka w digital marketingu w 2020 roku?"

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Dydaktyki AGH, Pawilon U-2, przy ul. Reymonta 7 w Krakowie. Zaproszeni prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i przewidywaniami, co według nich przyniesie 2020 rok w digital marketingu. Opowiedzą między innymi o tym, na co zwrócić uwagę, aby wasze kampanie i działania w digital marketingu przynosiły najlepsze efekty. Nie zabraknie wyczekiwanych case study.

Kto wystąpi?

Monika Kasperczyk (FreshMail) "Co nas czeka w digital marketingu w 2020 roku?"

Krzysztof Marzec (Deva Group) "Automatyzacja- zacznij od podstaw."

Jacek Szlak (Marketing przy kawie) "Brand purpose - czy cel uświęca środki?"

Wydarzenie jest w 100% bezpłatne, jednak prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie lista! Pamiętajcie, aby się na niej odhaczyć :)

Nie czekaj, aż skończą się miejsca - zapisz się już dziś!

Uwaga! Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ, dzięki czemu na Twoje konto wpłynie 5 punktów.

Czym jest Aula Polska?

Jest to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

Regulamin wydarzenia dostępny jest tuaj.

Zobacz również:

szkolenia Amazon Automatyzacja E-Commerce E-mail marketing Google Ads (Adwords) Pozyskiwanie klientów Sprzedaż internetowa Sprzedaż telefoniczna wydarzenia 30-059 Kraków