AUTENTYCZNY LIDER, CZYLI JAKI? - przystanek STOP menadżera

16 Kwietnia 2024, 09:00 (Wtorek) - 17 Kwietnia 2024, 17:00 (środa)

Warszawa, Warszawa

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet normalny
już niedostępne 2 100,00 zł -

"Trzeba być przede wszystkim autentycznym. Jesteśmy różni i to jest nasza wielka siła" - Henryka Bochniarz

Autentyczność to słowo, które bardzo często pada na naszych warsztatach dla liderek i liderów.  Budzi ono gorącą dyskusję bo przecież autentyczność oznacza zdjęcie maski, okazanie emocji, przyznanie się do tego, że czegoś nie wiem, czasem przyznanie do błędu. Czyli autentyczność wymaga odwagi!

A jednocześnie autentyczność to cecha, której tak bardzo poszukujemy i cenimy u innych, także u liderek i liderów. Autentyczna liderka / autentyczny lider to synonimem szefa, jakiego samemu chciałoby się mieć. Takiego szefa, którego po latach wspomina się, jako tego który naprawdę dodawał skrzydeł. 


A czy Ty wiesz, jaką jesteś liderką / jakim jesteś liderem?
Czy znasz swoją autentyczną supermoc, która pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie odpowiedź na pytania:

 • Jak zbudować dobrą relację z członkami swojego zespołu w oparciu o zaufanie i zaangażowanie?
 • Jak bardziej efektywnie komunikować ze swoim zespołem?
 • Jak dobrze delegować pracę i dawać informację zwrotną w sposób, który motywuje i wzmacnia więzi w zespole?
 • Jak pozyskać do współpracy i zatrzymać w zespole talenty?
 • Jak wspierać rozwój zawodowy członków zespołu, tak aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał, jednocześnie wspierając rozwój zespołu?
 • Jak w powodzi zadań znaleźć czas na to, co jest rzeczywiście ważne dla Ciebie i rozwoju Twojej kariery?


Jeśli zależy Ci, aby być autentycznym w roli szefa i znaleźć swoją autentyczną supermoc, zapraszamy Cię na dwudniowy warsztat.W świecie, w którym żyjemy, w którym jest tysiąc bodźców, tysiące impulsów, ciągła bieżączka i wyścig z czasem, kompetencją przyszłości jest umiejętność uważności i zatrzymywania się. Umiejętność robienia przystanków STOP to jedna z głównych kompetencji menadżerów przyszłości.


ZAKRES TEMATYCZNY:

 • Świadomość naturalnego potencjału - obszary efektu "WOW" i obszary do rozwoju
 • Style poznawcze stojące za mechanizmami podejmowania decyzji i komunikacji - jak ta wiedza pomaga w lepszym wykorzystaniu swojego potencjału i potencjału zespołu?
 • Budowanie zespołu w oparciu o mocne strony jego członków
 • Komunikacja w zespole - jak rozmawiać, wspierając rozwój i zaangażowanie?
 • Delegowanie pracy - jak to robić w sposób najbardziej efektywny i wspierający rozwój członków zespołu?
 • Sztuka udzielania informacji zwrotnej w sposób konstruktywny i budujący zaufanie
 • Inspirowanie i rozwijanie talentów
 • Procesy grupowe w zespole - co szef powinien wiedzieć, aby wykorzystać je dla dobra zespołu?


WARTOŚCI:

Jednym z punktów programu jest badanie FRIS® - zaawansowane narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej, określające Twoje style myślenia i działania. Umożliwia poznanie własnego sposobu funkcjonowania. Podpowiada, w jakich warunkach czujemy się najbardziej komfortowo, kiedy jesteśmy najbardziej skuteczni, co nas uskrzydla i wprowadza w stan FLOW. Trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania, określa naturalny, intuicyjny sposób, w jaki postrzegamy oraz przetwarzamy informacje. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym. Każdy z uczestników otrzyma swój indywidualny raport FRIS®.


Możesz liczyć na:

 • wzmocnienie samoświadomości i pewności siebie
 • wzmocnienie kompetencji jako skutecznej liderki / skutecznego lidera 
 • możliwość zdiagnozowania swojego potencjału i obszarów do rozwoju 
 • pomoc w wypracowaniu indywidualnego i efektywnego stylu zarządzania zespołem 
 • nabycie umiejętności wychodzenia poza swój punkt widzenia i myślenia oraz doceniania różnorodności 
 • nabycie umiejętności budowania efektywnego zespołu i przeprowadzania go przez zmiany 


Warsztaty poprowadzą:

Ewa Cieślawska

Certyfikowana trenerka FRIS® i FACET5, coach, facylitatorka, trenerka myślenia wizualnego

Posiada wieloletnie doświadczenie branży HR. Współpracuje jako trenerka z EY Academy of Business. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz innowacyjnego programu kreowania i rozwijania liderów i trenerów Leaders are Trainers. W swojej pracy trenera facylitatora pracuję autorską metodologią Momentum Method Beaty Kapcewicz, zawierającą narzędzia z obszaru treningu kompetencji, treningu mentalnego, procesu grupowego i przyspieszonego uczenia. Wprowadza zmianę na poziomie świadomości, postaw, nawyków liderskich i zachowań. Wspiera i motywuję liderów w budowaniu odważnego przywództwa opartego na wrażliwości, zaufaniu i wykorzystaniu naturalnych predyspozycji oraz wspiera organizacje w obszarze rozwoju ludzkiego potencjału, budowania efektywnych zespołów, komunikacji i pobudzania zaangażowania pracowników. W swojej pracy wykorzystuje metodologię i narzędzia diagnostyczne FRIS® i Facet5. Jest także pasjonatką myślenia wizualnego, od lat uczy sketchnotingu i zajmuje się również facylitacją graficzną, które wspierają proces edukacyjny.

Małgorzata Chruściak

Certyfikowana trenerka FRIS®, coach, mentorka, prawniczka

Łączy ponad 25-letnie doświadczenie praktyki adwokackiej w renomowanych międzynarodowych kancelariach z praktyką mentorki i coacha biznesu (studia podyplomowe coaching i mentoring na SWPS, akredytacja przy European Mentoring & Coaching Council) oraz certyfikowanej trenerki FRIS®. Odniosła sukces w życiu zawodowym i wie, co sprawia, że praca jest źródłem radości i satysfakcji. Łączy życie zawodowe i rodzinne, więc doskonale wie także, jak trudno jest zachować zdrową równowagę pomiędzy tymi dwiema sferami życia bez uszczerbku dla żadnej z nich. Z własnego doświadczenia rozumie, z czym zmagają się liderzy w trudnych czasach wciąż zwiększającej się konkurencji i presji na wynik, a jednocześnie coraz większej nieprzewidywalności i zmienności realiów biznesowych. Przez wiele lat była uznawana za czołową ekspertkę z zakresu regulacji rynku finansowego, co potwierdzają coroczne rekomendacje w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingach prawniczych. Miesięcznik Forbes Women wymienił ją w 2021 r. w zaszczytnym gronie 25 prawniczek wspierających biznes. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z najbardziej renomowanymi instytucjami finansowymi i kancelariami prawnymi, w tym ok. 10 lat na stanowisku partnera odpowiedzialnego za rozwój praktyki bankowej w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii Cameron McKenna (CMS). Obecnie pełni funkcję Niezależnego Członka Rady Nadzorczej BNP Paribas Polska S.A.


Miejsce szkolenia - Warszawa, dokładny adres zostanie podany na początku kwietnia.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer 666 350 718 lub wyślij mail na adres [email protected] - odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.

http://www.addicotrainers.pl

Zobacz również:

szkolenia HR Zarządzanie talentami Zarządzanie zespołem wydarzenia Warszawa