Cholerna Baba planuje 2017r. - warsztat z POINTS of YOU™.

15 stycznia 2017, 10:00-16:00 (niedziela)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet Standard obejmuje warsztat z POINTS of YOU™, oraz materiały plastyczne do stworzenia mamy marzeń. Bilet Standard

Bilet Standard obejmuje warsztat z POINTS of YOU™, oraz materiały plastyczne do stworzenia mamy marzeń.

Wyprzedane 177,00 zł Wyprzedane
Bilet Standard obejmuje warsztat z POINTS of YOU™, oraz materiały plastyczne do stworzenia mamy marzeń. Oferta ważna tylko do 27 grudnia 2017 oraz przy zakupie więcej niż jednego biletu do 12 stycznia 2017r. Bilet Szybka Decyzja - ważny do 27 grudnia 2017r.

Bilet Standard obejmuje warsztat z POINTS of YOU™, oraz materiały plastyczne do stworzenia mamy marzeń. Oferta ważna tylko do 27 grudnia 2017 oraz przy zakupie więcej niż jednego biletu do 12 stycznia 2017r.

Wyprzedane 147,00 zł Wyprzedane
Bilet Standard obejmuje warsztat z POINTS of YOU™, materiały plastyczne do stworzenia mamy marzeń, oraz sesję coachingową na Skype dedykowaną Twoim potrzebom. Bilet Premium

Bilet Standard obejmuje warsztat z POINTS of YOU™, materiały plastyczne do stworzenia mamy marzeń, oraz sesję coachingową na Skype dedykowaną Twoim potrzebom.

Wyprzedane 227,00 zł Wyprzedane

Cholerna Baba planuje 2017 - warsztat z POINTS of YOU™.

A jakby tym razem było inaczej?

A gdyby udało się zrobić to, co planowane?

Wiesz, że to wcale nie jest trudne…

Potrzebujesz wiedzieć DLACZEGO coś postanawiasz.

Dlaczego Twój mózg wymiguje się od postanowień… i …

…zrobić Mapę Marzeń.

Pomoże Ci w tym POINTS of YOU™, rewelacyjna metoda pracy ze sobą, swoją perspektywą i swoim podejściem do rzeczywistości.

Podczas warsztatu będziemy pracować z The Coaching Game oraz będziemy tworzyć na papierze swoją przyszłość. Dzięki temu powstanie mapa marzeń, która działa cuda. Mapa mobilizuje, przypomina i pozawala wytrwać. Tym razem postanowienia będą realizowane!

Gdzie i kiedy:

Łódź, ul. Sienkiewicza 61 wejście z Pasażu Schillera - Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia  

15 stycznia 2017r, godzina 10:00 do 16:00

Twój wkład:

177 zł - cena obejmuje udział w warsztacie i materiały plastyczne potrzebne do stworzenia Mapy Marzeń.

147 zł - cena promocyjna, ważna do 27 grudnia. Cena obejmuje udział w warsztacie i materiały plastyczne potrzebne do stworzenia Mapy Marzeń. Cena promocyjna obowiązuje przy zakupie więcej niż jednego biletu do dnia 12 stycznia. 

227 zł - cena obejmuje udział w warsztacie i materiały plastyczne potrzebne do stworzenia Mapy Marzeń, oraz sesję coachingową na Skype dedykowaną Twoim potrzebom. 

O mnie:
dr Ewa Hartman - trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Coach, wykładowca. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth University (Wielka Brytania).

Laureatka Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu w kategorii Firma Godna Zaufania.

Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuje się od pięciu lat, przy czym naucza od piętnastu. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii).

Od 4 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu gdzie uczy kompetencji miękkich. Jest też pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych 'Neuro-Przywództwo' w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela).

Prowadzi szkolenia:

- dla biznesu: URSUS, Procter & Gamble, Akademia Law Busieness Quality, Bioderma, Klub Inteligencji Finansowej

- w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron

- dla sektora administracji publicznej, m. innymi dla Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie czy Ambasady Polski przy Unii Europejskiej w Brukseli.

Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality i magazynu Les Nouvelles Esthetiques, gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych.

Zobacz również:

szkolenia Coaching Marzenia Realizacja Celów